Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

2 BD kolekce Méďa / Všechny cesty vedou do hrobu

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
449 Kč / ks
Kategorie: 2D filmy na BLU-RAY
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Komedie
EAN: 8596978910349
Hrají: MacFarlane Seth
Minutáž: 222 minut
Originální název: 2 BD Ted / A Million Ways to Die in...
Režie: MacFarlane Seth
Studio: Universal
Typ produktu: BDSE
V prodeji od: 15-10-2014
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 maďarština; Audio 5.1 polština; Audio 5.1 ruština; Audio 5.1 španělština; Audio 5.1 turečtina; Titulky angličtina; Titulky bulharština; Titulky CZ; Titulky maďarština; Titulky rumunština; Titulky ruština; Titulky řečtina; Titulky španělština; Titulky turečtina
SKU: BD001034
Položka byla vyprodána…
VŠECHNY CESTY VEDOU DO HROBU
Arizona roku 1882 příliš pohostinnosti nenabízí. Snadné je tu jenom umírání. Albert (Seth MacFarlane) není žádný hrdina a do prostředí drsného Divokého západu se moc nehodí. Na sebevědomí mu nepřidá ani to, že ho přítelkyně (Amanda Seyfried) opustila kvůli novému kníratému fešákovi (Neil Patrick Harris). Až tajemná a krásná žena (Charlize Theron), která se objevuje ve městě, v něm probudí odvahu. Když ale přijíždí její manžel (Liam Neeson), nechvalně proslulý bandita, toužící po odplatě, Alberta čeká těžká zkouška.

MÉĎA
Autor seriálu Griffinovi Seth MacFarlane poprvé nechává vyniknout svůj osobitý humor v celovečerním filmu. Ted vypráví příběh Johna Bennetta (Mark Wahlberg), dospělého muže, který musí žít po boku plyšového medvídka, jenž kvůli jeho pošetilému dětskému přání obživl… a odmítá ho opustit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: