Alita: Bojový Anděl

Gold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svg589px-Star_empty.svg 

"Sci-fi, která pohladí po duši špičkovou vizuální prezentací, chytlavými akčními choreografiemi a sympatickými postavami."

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
449 Kč / ks
Kategorie: Filmy na Blu-ray
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Akční, Sci-fi & fantasy, Dobrodružný
EAN: 8596978920430
Hrají: Johnson Keean; Salazar Rosa; Waltz Christoph
Minutáž: 122 minut
Originální název: Alita: Battle Angel
Režie: Rodriguez Robert
Typ produktu: BD
V prodeji od: 24-07-2019
Zvuková výbava: Audio 5.1 čeština; Audio 5.1 maďarština; Audio 5.1 polština; Audio 5.1 portugalština; Audio 5.1 španělština; Audio 5.1 thajština; Audio 5.1 turečtina; Audio 7.1 angličtina; Titulky angličtina; Titulky čeština; Titulky maďarština; Titulky polština; Titulky portugalština; Titulky slovenština; Titulky španělština; Titulky thajština; Titulky turečtina
SKU: BD002043
Položka byla vyprodána…

Gold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svg589px-Star_empty.svg 

"Sci-fi, která pohladí po duši špičkovou vizuální prezentací, chytlavými akčními choreografiemi a sympatickými postavami." Jakub Vopelka (lamps,logo-red-white (1))

 

Svět vzdálené budoucnosti není ideálním místem k životu, přesto v něm žijí lidé, kteří nezištně pomáhají jiným. Tak třeba kyberdoktor Ido (Christoph Waltz) prolézá skládky, aby našel funkční součástky, které může implantovat lidem, co o část těla přišli. Takhle objeví Alitu (Rosa Salazar), poničeného kyborga se srdcem a duší dospívající dívky, a vrátí jí život. Po probuzení Alita vůbec nic neví. Nepamatuje si svou minulost, nepoznává svět kolem sebe, ale okamžitě nasává nepřeberné množství nových informací. Se životem vrstevníků Alitu seznamuje Hugo (Keean Johnson), mladý rebel s motorkou, který ji od prvního setkání mimořádně imponuje. Díky své zvědavosti pozná Alita i odvrácenou stránku města Iron City, v němž s doktorem Idem žije. Fyzickou konfrontací se zdejším podsvětím v sobě objeví mimořádné, smrtící schopnosti. V tu chvíli se dostane do hledáčku skupiny nájemných zabijáků, kteří terorizují město, ale teď dostali jediný úkol – najít a zničit Alitu. Z obyčejné kyberholky se stane bojový anděl. A konečně si vzpomene, jaké je její poslání.

 

Bonusy: 
• Alitin svět - seznamte se prostřednictvím komiksu s podrobnostmi příběhu
• Z mangy na filmové plátno - O manga sérii "Gunnm"
• Evoluce Ality - Podívejte se jak se Alita probudila k životu
• Rozbor scény
• Návrhy filmové podoby z roku 2016
• Motorball - Poznejte nejoblíbenější sport Iron City

• A další... 

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: