Mrakodrap

2xBD (2D+3D)
Skladem
449 Kč / ks
Kategorie: Filmy na Blu-ray
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Akční
EAN: 8596978919533
Hrají: Campbell Neve; Han Chin; Johnson Dwayne; Mann Byron; Schreiber Pablo
Minutáž: 102 minut
Originální název: Skyscraper
Režie: Thurber Rawson Marshall
Studio: Universal
Typ produktu: BD3D
V prodeji od: 14-11-2018
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 čeština; Audio 5.1 hindština; Audio 5.1 maďarština; Audio 5.1 polština; Audio 5.1 ruština; Titulky angličtina; Titulky čeština; Titulky hindština; Titulky maďarština; Titulky polština; Titulky ruština
Doplňkový název: 2xBD (2D+3D)
SKU: BD001953

Dwayne Johnson, s přehledem největší akční hrdina současnosti

Perla je nejvyšší a zároveň nejlépe zabezpečená budova na světě. Přesto její majitelé najmou velezkušeného bezpečnostního experta Willa Sawyera (Dwayne Johnson), aby to oficiálně potvrdil. Jenže pak začne v budově hořet a o technickou závadu se rozhodně nejedná.

Will, coby bývalý šéf týmu FBI, který se specializoval na záchranu rukojmích, zažil už leccos, ale tohle je přece jen silná káva. Požár se rychle šíří a Will zjistí, že právě on je podle policie odpovědný za jeho založení. I když se zrovna pohybuje mimo budovu, bude muset rychle dovnitř, protože v jednom z nejvyšších pater je uvězněna jeho žena (Neve Campbell) se dvěma dětmi. A to stále ještě není všechno, v mrakodrapu se pohybuje ozbrojený gang, se kterým se bude muset Will taky vypořádat, pokud chce své blízké zachránit. Ještě jsme zapomněli zmínit, že po vážném zranění z minulosti má jednu nohu umělou a že jediná cesta do domu v plamenech vede přes vedle stojící jeřáb, z jehož ramene ve výšce několika desítek metrů bude muset přeskočit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: