Bohemian Rhapsody na DVD a Blu-ray!

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh.

Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

Snímek oceněný 4 Oscary (Mužský herecký výkon v hlavní roli - Rami Malek, Nejlepší střih, Nejlepší zvuk a Nejlepší střih zvuk) a 2 Zlatými Glóby (Nejlepší film a Nejlepší herec v kategorii Drama) mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou We Will Rock YouWe Are the Champions nebo právě Bohemian Rhapsody. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.


Brian May, kytarista skupiny Queen, s filmaři úzce spolupracoval a jejich práci hodnotí slovy: „Film Bohemian Rhapsody vypráví o rodinách a vztazích, o nadějích a touhách, o smutku a zklamáních, ale hlavně o vítězstvích a naplnění snů. A to způsobem, který se dotkne každého. Nebyla to snadná cesta – ale všechny nejdůležitější cesty jsou takové! Rami, Lucy a kluci dali dohromady monumentální show – mnohem lepší než je originál!“


Bohemian Rhapsody (2018)

Bohemian Rhapsody (2018)

Bohemian Rhapsody (2018)

Bohemian Rhapsody (2018)

Bohemian Rhapsody (2018)

Bohemian Rhapsody (2018)

Bohemian Rhapsody (2018)