TUBBZ - Moxxi (Borderlands 3)

TUBBZ - Moxxi (Borderlands 3)

HYP-00023
Skladem
399 Kč
S DPH

Popis

Ve sběratelské sérii TUBBZ na vás čekají nejznámější videoherní, filmové, seriálové a komiksové postavy – v podobě roztomilých kachniček! Tyto pečlivě zpracované figurky z prvotřídního PVC jsou vyvedené v pózách charakteristických pro jednotlivé postavy, a jsou proto snadno rozpoznatelné na první pohled. Každá z nich je navíc zabalená ve sběratelské krabičce s jedinečným stojánkem ve tvaru vaničky.

Rozšiřte svou sbírku cosplayerských kachniček TUBBZ o tento oficiální sběratelský předmět k herní sérii Borderlands! „Dnešní zápas se odehraje… VE VANĚ!“ Jako majitelka několika barů na Pandoře a pořadatelka arénových zápasů v Underdome je Moxxi živoucí legendou, což vysvětluje, proč se za ni chtějí převlékat dokonce i kachničky. Tato kachnička se rozhodla pro Moxxinu podobu z Borderlands 3, a to včetně jejího make-upu, oblečení a zbraní! Tento jedinečný sběratelský kousek dokonale potěší každého fanouška série Borderlands, kterou dále zastupují Brick, Lilith, Maya, Psycho, Tina, Troy Calypso a Tyreen Calypso.

• Cosplayerská kachnička ze série TUBBZ – oficiálně licencovaná, navržená a vytvořená kreativním týmem z Numskull Designs.
• Prémiová kvalita – vysoce detailní rysy, vyrobeno z prvotřídního PVC.
• V každé řadě na vás čeká jiný počet kachniček – sesbírejte je všechny!
• Dodáváno ve sběratelské krabičce se stojánkem ve tvaru vaničky ozdobené logem akční hry Borderlands 3, s možností pokládat jednu krabičku na druhou.
• Výška samotné kachničky vyjmuté z vaničky činí přibližně 9 cm.

Detaily produktu

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku. Více informací