Cizinka 4. série

5xDVD, 13 epizod, pouze CZ titulky
Skladem
899 Kč / ks
Kategorie: Filmy na DVD
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Romantický, Drama, Historický
EAN: 8596978584083
Hrají: Balfe Caitriona ; Heughan Sam; Speleers Ed
Minutáž: 728 minut
Originální název: Outlander (Season 4)
Režie: Bolt Ben; Novi Denise Di
Studio: Sony Pictures
Typ produktu: DVD
V prodeji od: 29-05-2019
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 polština; Titulky angličtina; Titulky arabština; Titulky dánština; Titulky finština; Titulky norština; Titulky polština; Titulky rumunština; Titulky slovenština
Doplňkový název: 5xDVD, 13 epizod, pouze CZ titulky
SKU: D008408

Píše se rok 1945 a právě skončila válka. Claire Randallová, bývalá britská válečná zdravotní sestra, je se svým manželem Frankem na líbánkách. Jako místo své svatební cesty si vyberou malebnou skotskou vesničku opředenou dávnými pověstmi a mýty. Frank zde nachází stopy, které ho přivedou až k jeho předkovi, kapitánu Jonathanu Randalovi, který byl v polovině 18. století velitelem anglické vojenské základny Fort William.

Během jedné z procházek se Clair po doteku záhadných menhirů ocitá o dvě stě let zpět, do doby kapitána Jonathana "Black Jacka" Randalla, kdy vrcholí snahy Stuartovců o znovuzískání skotského trůnu a do boje jsou vtaženy i skotské rodinné klany. Bezcitný, krvežíznivý a drsný Jack je pravým opakem Franka z roku 1945.

Claire je pod vlivem krutých okolností přinucena provdat se za Skota jménem Jamie Fraser, ale její srdce touží po jiných dvou mužích žijících ve dvou různých časových dimenzích – po Frankovi z dvacátého století a Jackovi z osmnáctého.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: