Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3 DVD Barbie Kouzelný módní & Příběh mořské & Tři mušketýři

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
359 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Animovaný, Rodinný
EAN: 8596978559128
Hrají: Kaarina Diana; Sheridan Kelly
Minutáž: 237 minut
Originální název: Barbie TriplePack FF_MT_3M
Režie: Lau William; Wood Adam L.
Studio: Universal
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 02-11-2011
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 maďarština
SKU: D005912
Položka byla vyprodána…
BARBIE™ A KOUZELNÝ MÓDNÍ SALON
Přidejte se k Barbie™ v pestrobarevné pohádce ze současnosti, která je nabitá módou, přátelstvím a zábavou! Barbie™ se svým pejskem míří na návštěvu úžasného pařížského módního salónu, který patří její tetičce. K jejímu velikému úžasu ale na místě zjišťuje, že salón stojí na pokraji bankrotu. Barbie™ to však takhle nenechá. S pomocí svých tří nových kamarádek s kouzelnými schopnostmi přichází na geniální nápad jak vše zachránit. Pro svou myšlenku nadchne i ostýchavou módní návrhářku Alici, se kterou společně přichystají oslnivou módní show.
Barbie™ opět dokazuje, že každý, kdo věří sám v sebe, může dokázat zázraky.

BARBIE™ - PŘÍBĚH MOŘSKÉ PANNY
Barbie™ se představuje jako Merliah™, surfařská šampiónka z Malibu. Zdánlivě normální mladá dívka ale odhaluje šokující rodinné tajemství: Je mořská panna! A tak se Merliah™ a její kamarád, delfín Zuma, vydávají na podmořské dobrodružství za záchranou její matky – oceánské královny. S pomocí nových mořských přátel nakonec Merliah™ dokáže zachránit oceánské království a pochopí, že to, čím se od ostatních liší, může být její největší předností.

BARBIE™ A TŘI MUŠKETÝŘI
“Všechny za jednu a jedna za všechny.” Barbie™ a její přátelé se představují ve filmu Barbie™ a Tři mušketýři! Přidejte se k Barbie™ v roli Corinne™, mladé venkovské dívky, která míří do Paříže za svým snem – stát se mušketýrkou! Tam potkává tři dívky, které tajně sdílejí stejný sen. Dokáží všechny společně tancovat na maškarním bálu, převléci se do mušketýrských kostýmů a zachránit prince – a to všechno bez zlomeného podpatku? Vydejte se s nimi na úžasné dobrodružství, které přináší důkaz, že sny se mohou stát skutečností!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: