Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3 DVD Mariňák / Černý jestřáb sestřelen / Slzy slunce

Moderní válka
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
359 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Drama, Válečný
EAN: 8596978545770
Minutáž: 379 minut
Originální název: Jarhead / Black Hawk Down / Tears of Sun
Studio: Universal / Sony Pictures
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 24-11-2008
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 maďarština; Audio 5.1 ruština; Dolby Surround CZ; Dolby Surround polština; Titulky angličtina; Titulky arabština; Titulky bulharština; Titulky CZ; Titulky hindština; Titulky chorvatština; Titulky islandština; Titulky maďarština; Titulky polština; Titulky rumunština; Titulky ruština; Titulky řečtina; Titulky slovinština; Titulky srbština; Titulky turečtina
Doplňkový název: Moderní válka
SKU: D004577
Položka byla vyprodána…

Mariňák

MARIŇÁK sleduje hrdinu (Gyllenhaal) od jeho pobytu ve výcvikovém táboru pro nováčky až do chvíle, kdy stojí se snajperskou puškou uprostřed pouště Blízkého východu tváří v tvář nesnesitelnému horku a iráckým vojákům. Mariňák a jeho parťáci vycvičeni k zabíjení se ocitají uprostřed nelítostných podmínek, bojují ve válce, které nerozumí, z důvodů, které nechápou.

Černý jestřáb sestřelen

Nová prodloužená verze oscarového flmu (Nejlepší střih, nejlepší zvuk, 2001) režiséra Ridleyho Scotta o skutečné události, která téměř skončila katastrofou. 100 příslušníků americké armády se totiž ocitlo v obklíčení mnoha po zuby ozbrojených Somálců.

Slzy slunce

Ostřílený veterán zvláštní jednotky americké námořní pěchoty Waters (Bruce Willis) je poslán do srdce válkou rozvrácené Afriky, aby splnil hazardní úkol a zachránil doktorku Lenu Kendricks (Monica Bellucci). Když ale krásná doktorka odmítne opustit uprchlíky, o které pečuje, poručík Waters musí volit mezi rozkazy a svým vlastním svědomím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: