Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3DVD Apokalyptické

3xDVD (Den poté,Já,Robot, Den nezávislosti)
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
179 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Sci-fi & fantasy
EAN: 8596978570512
Minutáž: 379 minut
Originální název: Day after tomorrow, I Robot, Indep.Day
Studio: 20th Century Fox
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 21-11-2014
Doplňkový název: 3xDVD (Den poté,Já,Robot, Den nezávislosti)
SKU: D007051
Položka byla vyprodána…
Den poté
Od režiséra filmu „Den nezávislosti“ přichází film plný napětí, akce a ohromujících speciálních efektů. Globální oteplování zapříčiní počátek nové doby ledové, tornáda srovnají se zemí Los Angeles, přílivová vlna zaplaví New York City a celá severní polokoule zmrzne. Klimatolog Jack Hall (Dennis Quaid) musí projít rostoucí superbouří, aby zachránil svého syna (Jake Gyllenhaal), tváří v tvář mocnému nepříteli, s jakým se ještě nesetkal, matce přírodě!

Já,Robot
V nedaleké budoucnosti, na Zemi v roce 2035, kdy ROBOTI tvoří spolehlivou a nedílnou součást každodenního života, je detektiv John Spooner (Will Smith) pověřen vyšetřením záhadné smrti Dr. Alfréda Lanninga (James Cromwell), která byl duchovním otcem umělých bytostí a zformuloval tři zákony robotiky, podle nichž ROBOT nesmí za žádných okolností ublížit člověku. Na místě činu detektiv nalézá ROBOTA Sonnyho. Spáchal vědec sebevraždu, nebo ho tento ROBOT zavraždil? To by nejen znamenalo zásadní porušení výše zmíněných zákonů, ale i obrovskou hrozbu pro lidstvo. Co by pak zabránilo ROBOTŮM převzít kontrolu nad společností, když je lidstvo na jejich existenci závislé? Nebo že by už tato revoluce v tichosti proběhla?

Den nezávislosti
Vychutnejte si oscarový®* sci-fi velkofilm, který stál na počátku nové éry kasovních trháků, v nově zrestaurované podobě. Režisér Roland Emmerich a producent Dean Devlin spojili síly s hvězdným hereckým obsazením včetně Willa Smitha, Jeffa Goldbluma a Billa Pullmana a natočili snímek, ve kterém svět čelí invazi vesmírných vetřelců a lidstvo má poslední naději na svou záchranu.
Tato 2 disková edice k 20. výročí vzniku obsahuje nově zrestaurovanou prodlouženou verzi filmu i původní verzi promítanou v kinech, zbrusu nový 30 minutový retrospektivní dokument a repliku vesmírného korábu, který zaútočil na mateřskou loď. Replika, jež vznikla ve společnosti Snap Creative podle původních filmových návrhů, je výjimečný sběratelský kousek, který musí každý opravdový fanoušek Dne nezávislosti vlastnit!
*Den nezávislosti: Vizuální efekty (Volker Engel, Douglas Smith, Clay Pinney, Joseph Viskocil), 1996.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: