Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3DVD Dramedie

3xDVD (DobryRocnik,Bokovka,BajecnyHotelMarigold)
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
224 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Komedie, Drama
EAN: 8596978566324
Minutáž: 358 minut
Originální název: GoodYear,Sideways,BestExoticMarigoldHote
Studio: 20th Century Fox
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 15-01-2014
Zvuková výbava: Audio 2.0 CZ; Audio 5.1 angličtina; Titulky angličtina; Titulky CZ
Doplňkový název: 3xDVD (DobryRocnik,Bokovka,BajecnyHotelMarigold)
SKU: D006632
Položka byla vyprodána…
Dobrý ročník
Dojemný, romantický a vtipný příběh od režiséra a herce, kteří se podíleli na filmu Gladiátor — legendárního Ridleyho Scotta a držitele Ceny Akademie® Russella Crowea*! Když bezcitný londýnský burzovní makléř (Crowe) zdědí po strýci vinohrad na jihu Francie, v jeho životě nastává nečekaná změna, která zhatí i jeho plán na rychlý prodej dědictví. Naučí se totiž přijmout ty nejbanálnější — a zároveň nejvzácnější — radosti života, když se zamiluje do francouzské krásky, kterou ztvárnila Marion Cotillard (Počátek, Temný rytíř povstal).
*Herec, Gladiátor, 2000.

Bokovka
V této opojné inteligentní komedii nominované na 5 OSCARŮ® (včetně Ceny za nejlepší film) a ohodnocené nejlepšími kritikami (Oscar® za adaptovaný scenář) nabízí režisér Alexander Payne (Kdo s koho, O Schmidtovi) příběh o životě jako na horské dráze. Někdy je člověk nahoře a někdy dole.
Výletní cesta za nejlepším kalifornským vínem se dvěma třicátníkům - Milesovi (Paul Giamatti) a Jackovi (Thomas Haden Church) – nečekaně zamotává. Svou opožděnou zkouškou z dospělosti prochází nesourodá komická dvojice obklopena ženami, vínem a… smíchem.

Báječný hotel Marigold
Skvělá herecká sestava září v chytré romantické komedii od režiséra filmu Zamilovaný Shakespeare. Sedm britských důchodců na mizině se vydává do hotelu v Indii, aby si tu užívali zaslouženého odpočinku. Představa se od reality trochu liší, přesto jejich strastiplné soužití přináší nečekaná přátelství i milostná vzplanutí. Nakonec všichni pochopí, že život a láska může dostat druhou šanci, když žijete dneškem a minulost necháte za sebou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: