Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3DVD Horor

Grace/Očista:Anarchie/Chraň nás od zlého
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
269 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Horor
EAN: 8596978574190
Minutáž: 297 minut
Originální název: 3DVD Horor
Studio: Sony Pictures / Universal
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 25-11-2015
Doplňkový název: Grace/Očista:Anarchie/Chraň nás od zlého
SKU: D007419
Položka byla vyprodána…
Grace
Grace je příběh vyprávěný úplně novým způsobem – očima dívky posedlé ďáblem. Alexia Fast (Jack Reacher: Poslední výstřel) se představuje v roli Grace: naivní, půvabné a nevinné čerstvé vysokoškolačky, která si zvyká na nové prostředí i na svou novou spolubydlící. Když se ale jejího těla zmocní temné síly a rozpoutají chaos, Grace se ocitá zpátky v mrazivé náruči přísné babičky (Lin Shaye) a neúprosných pravidel církve. I tady ji ale pronásledují vzpomínky na děsivou smrt matky a hluboce zakořeněné destruktivní touhy. Je jí jasné, že démony ve svém těle musí zastavit dřív, než bude pozdě.

Očista: Anarchie
NOVÍ OTCOVÉ ZAKLADATELÉ SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH VÁS ZVOU NA OSLAVU PRÁVA NA OČISTU!
Každoroční očista začíná. Leo, tajemný samotář, kterého pronásledují myšlenky na mrtvého syna, chystá odplatu. Svobodná matka Eva musí se svou dcerou Cali po útoku zločinců opustit svůj byt. Mladý pár Shane a Liz se stane obětí přepadení auta. Když všichni nalézají útočiště v Leově obrněném automobilu, bude jen na nich, jak daleko budou ochotni zajít, aby během krvavé noci ochránili sebe i ostatní.

Chraň nás od zlého
Newyorský policista Ralph Sarchie (Eric Bana) se pouští do vyšetřování série bizarních, drastických a nevysvětlitelných zločinů. Když odhalí, co za hroznými událostmi stojí, musí spojit své síly s nekonvenčním knězem (Edgar Ramírez), který má zkušenosti s vymítáním ďábla, aby spolu svedli souboj s posedlostí, jež pomalu ovládá celé město. Film nabitý napětím a hrůzou vznikl na motivy knihy, která detailně popisuje Sarchieho skutečné případy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: