Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3DVD J. Carrey

Cable Guy/Pan Popper a jeho tučnáci/Kick-Ass 2
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
269 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Komedie
EAN: 8596978574022
Hrají: Carrey Jim
Minutáž: 285 minut
Originální název: 3DVD J. Carrey
Studio: Sony Pictures / Universal
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 25-11-2015
Doplňkový název: Cable Guy/Pan Popper a jeho tučnáci/Kick-Ass 2
SKU: D007402
Položka byla vyprodána…
Cable Guy
Strašnější než hejno kobylek a vytrvalejší než senná rýma ve snaze získat přítele postupně zničil jeden televizní technik svému zákazníkovi celý život. Tomu teď nezbývá než se hlasitě modlit, aby vichřice s pohádkovým jménem Chip co nejrychleji zmizela. Prohlédněte si dobře svého opraváře! ... a jestli se vám bude cokoli zdát podezřelé, nedovolte mu, aby u vás doma připojoval kabelovou televizi. Televizní opravář Chip Douglas (Jim Carrey) se z obrovské touhy po přátelství vetře do života mladého architekta Stevena (Matthew Broderick) a udělá mu z něj peklo. Pronásleduje ho na každém kroku a v nečekané chvíli mu v obýváku namontuje drahou kabelovou televizi. Steven ale o takové přátelství nestojí a Chip se začne mstít...

Pan Popper a jeho tučňáci
Hřejivá rodinná komedie Pan Popper a jeho tučňáci vypráví příběh pana Poppera (Jim Carrey), který je úspěšným newyorským podnikatelem. Nakolik se mu ale daří v podnikání, natolik se mu nedaří v osobním životě, kde má problémy urovnat vztahy se svou rodinou a utíká od všech zásadních rozhodnutí, která by měl učinit. Jednoho dne se však stane něco, co jeho život obrátí úplně naruby. Přímo do obýváku mu totiž pošta doručí neočekávanou a hodně podivnou zásilku. Šest velkých krabic, ze kterých vyleze šest živých tučňáků, které pan Popper, jak se následně dozví, zdědil. Řekli byste, že tučňáci jsou milá a neškodná stvoření, ale co s nimi v New Yorku? Hlučoun, Hryzoun, Kapitán, Pitoma, Miláček a Smraďoch v tom ale žádný velký problém nevidí. New York se jim líbí, byt pana Poppera si přizpůsobí po svém, takže připomíná spíše zimní království a ze svého nového majitele si udělají náhradního tátu. Pan Popper z toho ale příliš nadšený není a raději by zpět svůj starý život – bez tučňáků. Navíc, když se ho jednoho dne, poté co odejde do práce, vypraví celá šestka hledat do ulic velkoměsta, musí řešit spoustu dalších problémů. Navíc si během tohoto výletu tučňáků všimne někdo, kdo be je rád viděl jako atrakci v místní zoo. To by se panu Popperovi vlastně možná i hodilo, kdyby mu ale mezitím tolik nepřirostli k srdci.

Kick-Ass 2
Nářez (Aaron Taylor-Johnson) inspiroval svými šílenými hrdinskými kousky novou vlnu maskovaných bojovníků s nespravedlností, do jejichž čela se postavil drsný Plukovník Pravdoláska (Jim Carrey). Teď nastal čas, aby se k nim Nářez znovu připojil.
Když tyhle amatérské superhrdiny začne pronásledovat Zuřivec (Christopher Mintz-Plasse), nyní jako Vyjebávač, před zničením je dokáže zachránit jediná osoba – Zabijačka (Chloë Grace Moretz) s nožem v ruce!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: