Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3DVD Romantické

Něžné vlny/Lásky čas/Nekonečná láska
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
269 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Romantický
EAN: 8596978574220
Minutáž: 312 minut
Originální název: 3DVD Romantické
Studio: Infinity/Universal
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 25-11-2015
Doplňkový název: Něžné vlny/Lásky čas/Nekonečná láska
SKU: D007422
Položka byla vyprodána…
Něžné vlny
Sympatický Vojta je nesmělý a jeho rodina praštěná. Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a milující maminka, bývalá hvězda dětské lední revue, vidí v synovi talentovaného pianistu. Jenže Vojta má docela jiné priority – především rusovlasou spolužačku Elu, okouzlující akvabelu, která už v listopadu odjede do vysněné Paříže. Jestli Vojta rychle nepodnikne něco opravdu zásadního, zmizí mu Ela navždy za železnou oponou. Pí š e se rok 1989 a Vojtovi nezbý vá nic jiné ho, než změ nit chod dě jin…
Jiří Vejdělek (Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení, Muži v naději) navazuje na své úspěšné filmy novou komedií o lásce a naději, které se nikdy nesmíme vzdát.

Lásky čas
Když bylo Timovi 21 let, dozvěděl se od Nighy svého otce neuvěřitelné tajemství: všichni muži v jeho rodině mají schopnost znovu prožít minulost. Dokáží se vracet k událostem z jejich života a měnit je až do chvíle, kdy jsou naprosto spokojeni s výsledkem. Tim se rozhodne, že své nové dovednosti využije, aby získal srdce půvabné Mary. Brzy ale zjistí, že cesta za opravdovou láskou bývá velmi obtížná, dokonce i když na to máte víc pokusů.

Nekonečná láska
Nic není tak nesnesitelné, bezohledné a vyčerpávající, jako je první láska. Člověka ovládají síly, proti nimž je bezmocný. Posedlost, touha a naděje. GABRIELLA WILDE (Tři mušketýři) a ALEX PETTYFER (Bez kalhot) září v rolích Jade a Davida, dívky z vyšší společnosti a problémového charismatického mladíka, jejichž náhodné setkání stojí na začátku intenzivního vztahu, který naráží na nesouhlas rodičů. Opravdovou lásku ale žádné překážky v podobě společenských rozdílů nezastaví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: