Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3DVD Sandra Bullock

Drsňačky/Přístav naděje/Slečna zamilovaná
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
269 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Komedie
EAN: 8596978574329
Hrají: Bullock Sandra
Minutáž: 320 minut
Originální název: 3DVD Sandra Bullock
Studio: 20th Century Fox
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 25-11-2015
Doplňkový název: Drsňačky/Přístav naděje/Slečna zamilovaná
SKU: D007432
Položka byla vyprodána…
Drsňačky
Držitelka Oscara® Sandra Bullock a na Oscara® nominovaná Melissa McCarthy tvoří „výbušné duo” (George Pennacchio, KABC-TV) v neskutečně legrační komedii od režiséra filmu Ženy sobě, Paula Feiga.
Upjatá zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn (Bullock) a prostořeká bostonská policistka Shannon Mullins (McCarthy) nemohly mít rozličnější povahy. Když ale spojí své síly, aby dopadly brutálního drogového bosse, stane se něco nečekaného... Spřátelí se.

Přístav naděje
Birdee Pruittové (Sandra Bullock) se rozpadne manželství. Opuští Chicago a odjíždí do svého domovského městečka v Texasu, kde byla kdysi velmi oblíbená, a kde teď žije její svérázná matka. Bere s sebou svou osmiletou dceru. Obě se snaží s humorem vyrovnat s novým prostředím a vyřešit nečekané situace. Nikoho nepřekvapí, že romantické setkání s bývalým spolužákem na Birdee zrovna čeká ...

Slečna Zamilovaná
Sandra Bullock (Návrh) a Bradley Cooper (Pařba ve Vegas) se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli - uprostřed mediálního šílenství - dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: