Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3DVD Tom Hardy

Tohle je válka /Země bez zákona /Dítě číslo 44
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
269 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Akční
EAN: 8596978573841
Hrají: Hardy Tom
Minutáž: 337 minut
Originální název: 3DVD Tom Hardy
Studio: Fox/Revolutionary/MPD
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 25-11-2015
Doplňkový název: Tohle je válka /Země bez zákona /Dítě číslo 44
SKU: D007384
Položka byla vyprodána…
Tohle je válka
Chris Pine (Star Trek) a Tom Hardy (Temný rytíř povstal) se společně s držitelkou OSCARA® Reese Witherspoon (Nejlepší herečka, Walk The Line, 2005) představují v hlavních rolích svižné směsi strhující akce a zábavné komedie. FDR (Pine) i Tuck (Hardy) propadli kouzlu půvabné Lauren (Witherspoon). Zatímco se Lauren mezi oběma nedokáže rozhodnout – ani s pomocí své potrhlé kamarádky Trish (Chelsea Handler) – FDR a Tuck svádí působivou bitvu o její náklonnost. Neváhají k tomu využít své sledovací schopnosti ani arzenál těch nejmodernějších přístrojů – lepší ze špiónů vyhrává!

Země bez zákona
Bratři Bondurantovi jsou tvrdí hoši. Nejstarší z nich Howard (Jason Clarke) přežil 1. světovou válku, ale to co v ní prožil, v něm zanechalo hluboké následky. Prostřední Forrest (Tom Hardy) málem zemřel, když se spolu s rodiči nakazil španělskou chřipkou. Na rozdíl od nich nemoc přežil a tento zážitek ho zocelil. Nejmladší Jack (Shia LaBeouf) se od bratrů trochu odlišuje, svou vnímavostí a citlivostí jako by se do drsného prostředí ani nehodil. Zatímco většina obyvatel městečka živoří, podnikavým bratrům se daří, vybudovali si totiž prosperující byznys s načerno pálenou whisky. Nekalému podnikání ve Franklin County ale začínají krušné časy, když do města přijede zkorumpovaný zástupce šerifa Charlie Rakes (Guy Pearce). Zatímco většina obyvatel se podvoluje jeho teroru, bratři Bondurantové se nehodlají nikomu podřizovat. Ačkoliv proti Rakesovi bojují jako rodina, jejich vztahy se začínají měnit. Jack dospívá, sní o drahých autech, luxusních oblecích a krásných ženách a také jeho ambice v prodeji načerno pálené whisky se čím dál víc rozšiřují. A tak se svým přítelem Cricketem (Dane DeHaan) rozjíždí proti vůli Forresta vlastní obchod s whisky a kvůli tomu se zapletou s největším gangsterem ve městečku, Floydem Bannerem (Gary Oldman). Do životů bratří Bondurantových vstupují i dvě krásné ženy. Tajemná a živelná Maggie (Jessica Chastain) padne do oka uzavřenému Forrestovi a tichá křesťanka Berta (Mia Wasikowska) zaplane pro Jacka. Situace ve městečku se začíná vyostřovat a bratři se rozhodnou hájit, co si tvrdě vybudovali. Postaví se přesile, která si říká Zákon, aby defi nitivně rozhodli, kdo má nad městečkem kontrolu.

Dítě číslo 44
Poté, co je nalezeno mrtvé tělo malého chlapce, příslušník sovětské tajné policie Leo Demidov (Tom Hardy) podezírá své nadřízené, že zakrývají pravdu o jeho smrti. Když si Leo dovolí klást nepříjemné otázky, je degradován a odeslán se svou ženou (Noomi Rapace) do provinčního městečka daleko od civilizace. Tady Leo odhaluje další tajemná úmrtí s podobnými znaky a přesvědčí svého nového šéfa (Gary Oldman), že je má na svědomí sériový vrah, který musí být zastaven dřív, než znovu udeří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: