Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3DVD Válečné1

3xDVD(Tenká červená linie, Četa, Tora!Tora!)
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
224 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Válečný
EAN: 8596978566225
Minutáž: 418 minut
Originální název: ThinRedLine, Platoon, Tora!Tora!
Studio: 20th Century Fox
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 04-12-2013
Zvuková výbava: Audio 4.1 angličtina; Titulky angličtina; Titulky CZ
Doplňkový název: 3xDVD(Tenká červená linie, Četa, Tora!Tora!)
SKU: D006622
Položka byla vyprodána…
Tenká červená linie
Námořní pěchota Charlie pod vedením kapitána Starose dostala rozkaz od brigádního generála Quintarda dobýt ostrov Guadalcanal. Prapor zneuznaného podplukovníka Talla se chystá k výsadku na ostrov. vylodění proběhlo bez jediného výstřelu. Vojáci pronikají džunglí a vysokou travou proti nepříteli, pomalu se rozpoutává boj na život a na smrt. Jediným heslem, kterým se řídí, je "pokračovat vpřed a dojít do konce, nebo zůstat a zemřít".... Skvělý válečný film TENKÁ ČERVENÁ LINIE s hvězdným obsazením, film, který se stane klasikou.

Četa
Jeho vlastní zkušenosti z války pomohly držiteli Oscara® režiséru Oliveru Stoneovi natočit emocionálně silný, krutý a naturalistický film, který získal 4 ceny Akademie®* včetně Ceny za nejlepší film. Četa je “drásavě realistický a naprosto přesvědčivý film” (Leonard Maltin), “temný a věčný pomník” (The Washington Post) každému vojákovi, který svou nevinnost ztratil uprostřed válečné vřavy vietnamské džungle. Chris Taylor (Charlie Sheen) je mladý a naivní Američan, který po svém příjezdu do Vietnamu rychle zjišťuje, že nebude bojovat pouze proti Viet Congu, ale také s mučivým strachem, fyzickým vyčerpáním a rostoucím vztekem. Zatímco jeho dva velící důstojníci si dokáží válku držet od těla, válčí proti nepříteli a někdy proti sobě, konflikt, chaos a nenávist prorůstá Taylorem natolik, že pomalu přestává vnímat realitu a touží po jediném – zachránit si holý život.
“Triumf! Šokující studie války.” – The Washington Post

*1986: Film, Režie, Střih, Zvuk

Tora! Tora! Tora!
Strhující snímek od úvodních vojenských pochybení až po krvavý útok na Pearl Harbor „rekonstruuje s hrůzu nahánějící přesností” (Leonard Maltin) události jednoho z nejtragičtějších dnů americké historie.
TORA! TORA! TORA! je japonský signál k útoku - a tento film pojednává o útoku na Pearl Harbor spolu s událostmi, které kněmu vedly. Zahajující scény porovnávají americké a japonské pozice, kdy se japonští imperialisté rozhodli připravit útok, avšak americká nejvyšší generalita ignorovala tuto možnost. Pozastavené zprávy Japonců varovaly - ale nikdy se nedostaly na stůl F.D.R. Varovné signály na radaru zůstaly bez povšimnutí. Dokonce i přítomnost japonské ponorky v Pearl Harboru se nenahlásila. Konečně Den Potupy přichází - nejokázalejší, zdrcující kavalkádou akce. Je to nejoslnivější předěl toho nejtemnějšího dne Ameriky - a jejích nejtěžších chvil.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: