Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

3DVD Will Smith

Mizerové Muži v černém 3/Den nezávislosti
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
269 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Akční
EAN: 8596978573797
Hrají: Smith Will
Minutáž: 362 minut
Originální název: 3DVD Will Smith
Studio: Sony Pictures / Fox
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 25-11-2015
Doplňkový název: Mizerové Muži v černém 3/Den nezávislosti
SKU: D007379
Položka byla vyprodána…
Mizerové
Přímo před nosem detektivům Burnettovi a Lowreymu (Martin Lawrence a Will Smith) ukradnou na zátazích zabavený heroin v ceně 100 miliónů dolarů. Tito dva nejlepší policajti z Miami musí případ vyřešit dříve, než jim za to FBI zavře oddělení. Na policejní stanici náhle zavolá Julia Mott (Téa Leoni), a chce mluvit pouze s Lowreym, přítelem mafiánem zavražděné kamarádky. Protože ten tam zrovna není, Burnett se snaží zachránit situaci a začne se za Lowreyho vydávat. Aby neodradili svou jedinou svědkyni říci pravdu, vymění si proto pouze před ní své identity. Mezi výstřely a honičkami aut pak musí rodinný typ Burnett hrát žádoucího lamače srdcí, aby udržel pozornost Julie, zatímco drsný playboy Lowrey se stěhuje do domu partnerovy rodiny, kde rozjede šarádu, jakou ještě nezažili. MIZEROVÉ jsou vynikající kombinací akčního filmu a komedie. A mají myšlenku! Film byl natočen týmem, který má na kontě filmy jako Top Gun nebo Policajt z Beverly Hills.

Muži v černém 3
Ve filmu MUŽI V ČERNÉM 3 se agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) vrací zpět... A opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic - ani mimozemšťané - ho nedokáže zmást tak jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Když se život agenta K i osud planety Země ocitne v ohrožení, musí se agent J přesunout v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K (Josh Brolin), aby zachránil svého partnera, agenturu i samotnou budoucnost lidstva.

Den nezávislosti
Vychutnejte si oscarový®* sci-fi velkofilm, který stál na počátku nové éry kasovních trháků, v nově zrestaurované podobě. Režisér Roland Emmerich a producent Dean Devlin spojili síly s hvězdným hereckým obsazením včetně Willa Smitha, Jeffa Goldbluma a Billa Pullmana a natočili snímek, ve kterém svět čelí invazi vesmírných vetřelců a lidstvo má poslední naději na svou záchranu.
Tato 2 disková edice k 20. výročí vzniku obsahuje nově zrestaurovanou prodlouženou verzi filmu i původní verzi promítanou v kinech, zbrusu nový 30 minutový retrospektivní dokument a repliku vesmírného korábu, který zaútočil na mateřskou loď. Replika, jež vznikla ve společnosti Snap Creative podle původních filmových návrhů, je výjimečný sběratelský kousek, který musí každý opravdový fanoušek Dne nezávislosti vlastnit!

*Den nezávislosti: Vizuální efekty (Volker Engel, Douglas Smith, Clay Pinney, Joseph Viskocil), 1996.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: