Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

Čelisti 1 - 4

4xDVD
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
269 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Horor, Thriller
EAN: 8596978556837
Minutáž: 410 minut
Originální název: Jaws 1 - 4
Studio: Universal
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 01-11-2010
Zvuková výbava: Audio 2.0 angličtina; Audio 2.0 CZ; Titulky CZ
Doplňkový název: 4xDVD
SKU: D005683
Položka byla vyprodána…
Čelisti
Tento film, jenž se stal jedním z nejslavnějších akčních thrillerů v historii kinematografie, režíroval Steven Spielberg. Čelisti se hned po svém uvedení staly obrovským kasovním trhákem a dodnes patří mezi nejúspěšnější filmy všech dob. Čelisti jsou výjimečným fenoménem, který chválí jak kritici, tak publikum. Roy Scheider, Robert Shaw a Richard Dreyfuss musí zabít třítunového bílého žraloka, terorizujícího malé přímořské letovisko.

Čelisti 2
Uběhly čtyři roky od chvíle, kdy obrovský útočný bílý žralok terorizoval malé prázdninové středisko Amity. Teď se policejní šéf Brody ocitá v souboji s časem, když nový bílý žralok začal ohrožovat plachetnice, jejichž posádky tvoří mladí lidé včetně jeho dvou synů! Strhující napětí a působivé dobrodružství, které uchvátilo filmové diváky po celém světě, se vrací zpátky v Čelistech II, důstojném pokračování legendární filmové klasiky.

Čelisti 3
Nejproslulejší žralok všech dob se vrací... větší a ještě hrozivější než kdy předtím v dobrodružství Čelisti III s Dennisem Quaidem a Louisem Gossettem jr. v hlavních rolích. Nové floridské “podmořské království” - bludiště podvodních tunelů z plexiskla - terorizuje obří samice bílého žraloka, která se chystá ke krvavé odplatě.
Čelisti pomsta Ellen Brody si znovu prožívá hrůzy minulosti, když žralok mamutích rozměrů usmrtí jejího syna. V zármutku odjíždí na Bahamy, kde se seznamuje s bezstarostným pilotem (Michael Caine). Teror z hlubin si ji ale nalézá i tady a Ellen čeká závěrečný souboj na život a na smrt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: