Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

Dr. House 2. série

6xDVD, 24 epizod (Slipcase)
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
179 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Komedie, TV seriál
EAN: 8596978549396
Hrají: Edelstein Lisa; Laurie Hugh
Minutáž: 1044 minut
Originální název: House M.D.
Režie: Shore David
Studio: Universal
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 15-06-2009
Zvuková výbava: Audio 2.0 CZ; Audio 5.1 angličtina; Titulky CZ
Doplňkový název: 6xDVD, 24 epizod (Slipcase)
SKU: D004939
Položka byla vyprodána…

Držitel Zlatého glóbu® Hugh Laurie se opět vrací do služby jako cynický Dr. Gregory House ve druhé sezóně nejinteligentnějšího a nejprovokativnějšího televizního seriálu. Tato 6-disková kolekce nabízí 24 průkopnických epizod, exkluzivní bonusové materiály a některé ze současných nejzářivějších hvězd včetně Sely Ward, Rona Livingstona, LL Cool J a Cynthie Nixon. Staňte se součástí týmu dr. House a jeho kolegů, který v tomto zábavném, emotivním a napínavém seriálu řeší ty nejzáhadnější medicínské případy.

disk 1

SMÍŘENÍ
House spěchá za mříže, kde kolabuje vězeň odsouzený k trestu smrti, ale doktorka Cameronová namítá, že pacientka trpící rakovinou si zaslouží více jeho pozornosti.

NEVIDITELNÝ NÁDOR
Neočekávaně rozumná devítiletá dívka s konečným stádiem rakoviny trpí halucinacemi a House má podezření, že se za nimi skrývá něco jiného.

BUMBRLÍČEK
Lékařské teorie se doslova otřásají v základech, když House se svým týmem řeší případ dělníka, kterému po pádu ze střechy doktorky Cuddyové začne hnít ruka.

TUBERÁK
Proslulý lékař a bojovník proti tuberkulóze v Africe má pocit, že se nemocí nakazil. Lékař se na věc snaží upozornit, ale House je k celé věci poněkud nedůvěřivý.

Bonusy:
„Neviditelný nádor” Komentář výkonných producentů Davida Shorea a Katie Jacobs

disk 2

TATÍNKŮV CHLAPEČEK
Nedůvěra mezi otcem a synem ohrožuje schopnosti lékařského týmu dělat přesná rozhodnutí poté, co čerstvý absolvent vysoké školy nečekaně kolabuje. House zároveň řeší rodinné potíže, když se snaží vyhnout večeři se svými rodiči.

KOLOTOČ
House přehodnocuje diagnózu kolapsu známého profesionálního cyklisty, když se mu sportovec přiznává k užívání nedovolených látek.

LOVCI
Nastala sezóna sledování, když je House pronásledován až do svého bytu mužem nakaženým AIDS, který po něm vyžaduje vyšetření. Stacy zatím potřebuje doktorovu pomoc při hubení myší.

CHYBA
Disciplinární komise má v rukou kariéry doktora House a doktora Chase, když zkoumá rozhodnutí a možná pochybení, která vedla ke smrti pacientky s bolestmi břicha.

Bonusy:
• Nepovedené záběry
• Alternativní záběr z epizody
• Tatínkův chlapeček: Verze Valley Girl
• Mohlo by se jednat o lupus…

disk 3

HYPOCHONDR
Po zjištění, že milovnice dostihových sázek kvůli různým onemocněním ráda navštěvuje lékařská zařízení, většina členů týmu její poslední kolaps s mávnutím rukou svádí na Munchausenův syndrom. Ale House věří, že na případu nemocemi sužované ženy něco bude.

NEDOROZUMĚNÍ
Po úrazu hlavy si novinář uvědomuje, že se mu při komunikaci s lékařským týmem těžko hledají ta správná slova.

MUSÍM TO VĚDĚT
Někdy má pravda tu nehořčejší příchuť, zvlášť když mladou ženu v domácnosti zaskočí paranoia. House se vyrovnává se svými znovu probuzenými city ke Stacy a Cameronová se obává výsledků svého testu HIV.

ROZPTÝLENÍ
Klíčem k řešení případu mladého muže s vážnými popáleninami a nezvyklými výsledky krevních testů může být novátorský přístup. Tým musí při léčbě využít nové způsoby určení diagnózy, jinak pacientovi selžou vnitřní orgány.

disk 4

MODELKA
Vzhled se střetává s realitou, když House léčí mladou supermodelku závislou na heroinu a muže s nezvyklou hormonální hladinou. Wilson zatím doufá, že bolest Houseovy nohy značí obnovu nervů.

SEX ZABÍJÍ
Mrtvá žena drží klíč k záchraně umírajícího muže — kdyby se jen Houseovi a jeho týmu podařilo včas určit, co stojí za její smrtí!

ZLATÉ RUCE
Když si muž při postelových hrátkách přivodí dýchací obtíže, House má podezření, že jeho žena skrývá smrtící tajemství.

VÝTAH DO ŽIVOTA
Na tým lékařů čeká srdeční medicínská záležitost, když se u mladé pacientky po transplantaci srdce objevuje alergická reakce. House se při snaze případ co nejrychleji vyřešit musí vypořádat i s matkou a přítelem mladé dívky.

disk 5

SÁZKA NA ŽIVOT
Mladý pacient vykazuje jedinečný soubor příznaků a Houseovi se vybavuje dávný případ, jenž skončil smrtí pacienta. Nyní musí svést souboj s časem, aby se již stejná věc neopakovala.

SPÍCÍ PSI LŽOU
Pacientka trpící vážnou formou nespavosti, jež přímo ohrožuje její život, staví Houseův tým do obtížné lékařské i etické situace.

HOUSE VS. BŮH
Patnáctiletý léčitel odmítá operaci mozku a doktor House se svými kolegy musí řešit otázky víry.

EUFORIE 1. ČÁST
Situace není vůbec růžová. Poraněný policejní důstojník nedokáže ovládat svůj smích, posléze ho přepadají nesnesitelné bolesti…a u Foremana se začínají projevovat podobné příznaky.

Bonusy:
Alternativní záběr z epizody Spící psi lžou: Verze Valley Girl

disk 6

EUFORIE 2. ČÁST
Ve vzrušujícím zakončení předchozí epizody si Foreman uvědomuje vlastní smrtelnost, když policejní důstojník umírá a House musí odhalit příčinu nemoci dřív, než dojde k biopsii mozku.

NAVĚKY
Při koupaní novorozence postihuje ženu záchvat, při kterém dítě téměř utopí. Matka se i se svým dítětem dostává do péče doktora House, což vyvolává lékařské i emocionální komplikace.

KDO JE TVŮJ TÁTA?
Houseův starý kamarád přivádí šestnáctiletou dívku — oběť hurikánu Katrina, která trpí halucinacemi a uvádí překvapivá tvrzení ohledně identity svého otce.

PŘÍČINA NEZNÁMÁ
Když je House postřelen manželem bývalé pacientky, řídí léčbu ze svého vlastního nemocničního pokoje — který musí sdílet s útočníkem.

Bonusy:
Večer s HOUSEM: “Příčina neznámá” Komentář výkonných producentů Davida Shorea a Katie Jacobs. Verze Valley Girl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: