Dr. House 6. série

6xDVD, 22 epizod (Slipcase)
Skladem
179 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Komedie, Drama, TV seriál
EAN: 8596978561657
Hrají: Edelstein Lisa; Epps Omar; Laurie Hugh; Leonard Robert Sean; Spencer Jesse
Minutáž: 1008 minut
Originální název: House M.D.
Režie: Medak Peter; O´Fallon Peter; Sigel Newton Thomas; Singer Bryan
Studio: Universal
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 24-10-2012
Zvuková výbava: Audio 2.0 čeština; Audio 5.1 angličtina; Titulky čeština
Doplňkový název: 6xDVD, 22 epizod (Slipcase)
SKU: D006165

Připravte se na plnou dávku lékařských záhad v 21 epizodách strhujícího dramatického seriálu Dr. House. Hugh Laurie se vrací v roli, za kterou získal Zlatý Glóbus a nominaci na cenu Emmy, a s ním přicházejí i hvězdní hosté James Earl Jones (Star Wars), Laura Prepon (Zlatá sedmdesátá) a David Strathairn (Bourneovo ultimátum). V geniální šesté řadě seriálu se House ocitá v nezáviděníhodné situaci – daleko od lékařské ordinace. Zatímco se snaží znovu získat svou lékařskou licenci a vládu nad vlastním životem, jeho kolegové se potýkají s reorganizací, morálními dilematy i komplikovanými vztahy se samotným Housem. Nakonec se House vrací a je ještě tvrdohlavější než kdy předtím. Nemocnice Princeton-Plainsboro už nikdy nebude taková jako dřív.

disk 1

Zlomený 1/2
House chce dostat pod kontrolu své halucinace a závislost na Vicodinu, proto se neochotně hlásí na psychiatrické oddělení, kde brzy zkusí obelstít svého ošetřujícího lékaře, aby se dostal ven dříve.

Zlomený 2/2
House chce dostat pod kontrolu své halucinace a závislost na Vicodinu, proto se neochotně hlásí na psychiatrické oddělení, kde brzy zkusí obelstít svého ošetřujícího lékaře, aby se dostal ven dříve.

Impozantní selhání
Zatímco se Foreman pokouší vypořádat s prací, kterou v minulosti dělával House, snahu lékařského týmu určit diagnózu autora videoher komplikuje fakt, že pacient o změnách svého stavu informuje na internetu.

disk 2

Tyran
Když do nemocnice přivezou kontroverzního afrického diktátora obviněného ze zločinů proti lidskosti, tým se musí vypořádat s morálními důsledky jeho uzdravení.

Okamžitá karma
Foreman, Chase a Cameronová se zabývají podezřelými nesrovnalostmi v diktátorově úmrtí a House mezitím řeší neobvyklou nemoc syna miliardáře.

Statečné srdce
Ve chvíli, kdy se tým ujímá policejního detektiva, který je přesvědčen, že ve čtyřiceti zemře, se do popředí derou srdeční záležitosti. Chase je pronásledován pocity viny a House slyší znepokojivé hlasy.

Známí neznámí
Zatímco diagnózu mladé dívky komplikuje skutečnost, že jí její stav nedovoluje rozeznat zdání od skutečnosti, House se uchyluje k drastickému rozhodnutí, které ovlivní Wilsonovu kariéru.

disk 3

Týmová práce
House získává zpět svou lékařskou licenci a ihned využívá neobvyklý případ hvězdy filmů pro dospělé, aby dal dohromady svůj starý tým.

Blažená nevědomost
Geniální, ale nemocný fyzik dělá lékařům starosti svými bizarními symptomy a navíc i přesvědčením, že za deprese a závislosti může jeho inteligence.

Wilson
Wilson se ujímá případu svého starého přítele a bývalého pacienta, kterému ochrnula ruka, a pátrá po optimističtějších příčinách, než je Houseova diagnóza rakoviny.

Hluboko skryté tajemství
Drogový dealer záhadně zkolabuje a poté odmítne uvést osobní informace nutné k léčbě, proto Houseův tým využije svých detektivních schopností, aby zjistil, co potřebuje.

disk 4

Výčitky svědomí
House přebírá případ atraktivní ženy, kterou náhodně přepadají silné bolesti, ale jediná Thirteen se snaží nahlédnout hlouběji pod povrch, aby odhalila původ jejích problémů.

Tah na branku
Když se univerzitní fotbalová hvězda začne potýkat s řadou neobvyklých příznaků, House má se svým týmem potíže shodnout na takovém způsobu léčby, který by zajistil, že pacient stihne testy NFL.

Od pěti do devíti
Interní nemocniční procesy sledujeme očima doktorky Cuddyové, která se snaží řešit nesčetné množství pracovních záležitostí, rozepře zaměstnanců i svůj komplikovaný osobní život.

Soukromé životy
Otázky soukromí vystupují do popředí ve chvíli, kdy nadšená blogerka uveřejňuje detaily své léčby na internetu a House s Wilsonem na sebe navzájem prozradí nepříjemná tajemství minulosti.

disk 5

Černá díra
House se pokusí o kontroverzní experimentální léčbu dospívající dívky, která trpí živými halucinacemi. Tým musí rozluštit, co představy skutečně znamenají pro její stále se zhoršující zdravotní stav.

Uzavření
Když se z dětského oddělení ztratí novorozenec, nemocnice Princeton-Plainsboro je neprodyšně uzavřena. Členové týmu se ocitají uvězněni v různých částech nemocnice a House navíc ve společnosti velmi zvídavého pacienta.

Rytířův pád
Když muž, který žije středověkým stylem života v izolované komunitě, onemocní, tým v jeho vesnici pátrá, jestli na vině není prostředí.

Otevřít a zavřít
Výraz "nemocný láskou" získává na významu ve chvíli, kdy žena žijící ve volném manželství onemocní poté, co ji manžel přistihl s jejím přítelem.

disk 6

Volba
Žena, jejíž snoubenec leží v nemocnici, je šokována, když se dozví o tajemstvích, která před ní její nastávající skrýval.

Balast
House vypráví Nolanovi o bývalé pacientce, která trpěla zvláštní nemocí a ztrátou paměti, i o tom, jak dokázal obě záhady vyřešit.

Pomozte
Cuddyová, House a celý tým spojují své síly se skupinou záchranářů, aby poskytli pomoc v místě mimořádné události.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: