Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

Dr. House 8. série

6xDVD, 22 epizod (Slipcase)
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
359 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: TV seriál
EAN: 8596978563200
Hrají: Epps Omar; Laurie Hugh; Leonard Robert Sean
Minutáž: 924 minut
Originální název: House M.D.
Studio: Universal
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 18-09-2013
Zvuková výbava: Audio 2.0 CZ; Audio 5.1 angličtina; Titulky CZ
Doplňkový název: 6xDVD, 22 epizod (Slipcase)
SKU: D006320
Položka byla vyprodána…

Dvojnásobný držitel Zlatého glóbu® Hugh Laurie se naposledy vrací jako nejoblíbenější misantrop televizních obrazovek, doktor Gregory House, v osmé a zároveň závěrečné řadě oblíbeného seriálu. Když se House po nečekaném propuštění z výkonu trestu objevuje zpět v nemocnici Princeton-Plainsboro, musí se vypořádat s překvapením v podobě nových nadřízených i se změnami ve svém týmu. Zatímco se fenomenální televizní seriál svými dvaadvaceti epizodami osmé řady chýlí ke svému konci, House se společně s novými kolegy pouští do řešení těch dosud nejzapeklitějších případů a navíc se zabývá záležitostmi duše i srdce.

disk 1

Dvacet Vicodinů
House musí v nápravném zařízení ve východním New Jersey, kde momentálně nedobrovolně pobývá, spolupracovat s mladou a energickou lékařkou Jessicou Adamsovou.

Transplantace
Nečekaná návštěva dává Houseovi šanci asistovat nové plaché lékařce při léčbě pacienta s ojedinělou diagnózou.

Diagnóza: altruista
Když muž náhle zkolabuje jen chvíli poté, co předal mimořádný a velkorysý peněžní dar, House požádá doktorku Adamsovou, aby se případu věnovala.

Riskantní podnik
House se svým týmem bojuje s časem, aby pomohl bohatému nemocnému pacientovi. Mezitím se Parková připravuje na slyšení před disciplinární komisí nemocnice.

disk 2

Zpověď
Tým zjišťuje, že před ním pacient skrývá šokující tajemství. Jeho veřejné přiznání ale výrazně snižuje šanci na náležitou léčbu.

Rodiče
Do nemocnice Princeton-Plainsboro je přijat dospívající chlapec. Zatímco se pro něj tým snaží najít vhodného dárce kostní dřeně, lékaři odhalují znepokojivé rodinné tajemství.

Mrtvý a pohřbený
Stále se zhoršující zdravotní stav čtrnáctileté pacientky značí, že se bude jednat o víc než jen o úzkost z dospívání.

Nebezpečí paranoie
Když tým objeví v domě svého pacienta arzenál střelných zbraní, pochopí, že to, co se jevilo jako přehnaná úzkostlivost, je ve skutečnosti hluboce zakořeněná psychologická porucha.

disk 3

Lepší polovička
Platnost hesla “V nemoci i ve zdraví” bude podrobena dvěma zkouškám. V prvním případě jde o muže s Alzheimerovou chorobou a jeho svědomitou manželku a druhý případ se týká jednoho ctnostného manželství.

Útěky
Mladá pacientka bez střechy nad hlavou ke své léčbě potřebuje souhlas dospělé osoby. Přiznává ale, že utekla z domova, kde se snažila starat o svou matku léčící se ze závislosti na drogách.

Kdo je bez viny
Po násilném činu jednoho z pacientů se doktor Walter Cofield — Foremanův dávný učitel a současný šéf neurologie — rozhodne posvítit si na Houseův tým a jeho neortodoxní metody.

Chase
Chase je zrazen svým lékařským úsudkem poté, co mezi ním a jeho pacientkou, mladou řádovou sestrou, která má těsně před složením slibu věrnosti, vzniklo jedinečné pouto.

disk 4

Pán domu
House se svou ukrajinskou manželkou, kterou si vzal, aby jí pomohl k zelené kartě, zkouší přesvědčit imigrační úředníky o ryzosti jejich vztahu. Mezitím se manželský poradce, kterého postihl kolaps, začne chovat úplně jinak než dříve.

Láska je slepá
House a jeho tým se pokouší zachránit úspěšného nevidomého muže, který touží požádat svou přítelkyni o ruku. Mezitím Houseova matka přináší několik zajímavých zpráv.

Na vědomost se dává
Na Houseův tým čeká těžké rozhodnutí ve chvíli, kdy vysloužilý voják odmítá léčbu, pokud nedostane citlivé informace o svém zesnulém otci. Adamsová mezitím mobilizuje kolegy, aby se pokusili vyšetřit House, který je zjevně nemocný.

Zkouška odvahy
Nastal čas čelit konkrétním faktům. Tým se ujímá případu hokejisty, který zkolaboval na ledě, House podrazí Wilsona a Parková uvažuje nad životní změnou.

disk 5

Potřebujeme vajíčka
Do života lékařů zasahují emoce ve chvíli, kdy tým ošetřuje muže slzícího krev a House si hledá novou nejoblíbenější prostitutku.

Tělo a duše
Do popředí zájmu lékařů se dostávají sny. House se svými kolegy léčí mladíka, který se ani po probuzení ze snu, v němž ho někdo škrtil, nedokázal nadechnout, a Parková přiznává, že se jí zdají lechtivé sny o kolezích.

To slovo na R
Příliš diagnóz může být na obtíž, když se tým ujímá léčby šestileté dívky, jejíž matka, sama doktorka, se na poruchy své dcery specializuje.

Post Mortem
Když House tajemně zmizí, zaměstnanci nemocnice se ocitají v obtížné situaci. Patolog, kterého léčí, totiž odmítá pomoc od kohokoliv jiného.

disk 6

Vydržet
Neobvyklé krvácení z nosu je pro vysokoškolského studenta větší problém, než se na první pohled zdálo, protože mladík tvrdí, že slyší hlas svého zemřelého bratra. Thirteen se mezitím vrací, aby dala Wilsonovi radu.

Všichni umřou
Ve strhujícím finále celého seriálu House léčí nezapomenutelného pacienta, jehož nezvyklý zdravotní stav konečně donutí doktora postavit se vlastním démonům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: