Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

Jak jsem poznal vaši matku 4. série

3xDVD, 24 dílů
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
399 Kč –10 % 359 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Komedie, TV seriál
EAN: 8596978565716
Hrají: Hannigan Alyson; Harris Neil Patrick; Radnor Josh; Segel Jason; Smulders Cobie
Minutáž: 504 minut
Originální název: How I Met Your Mother (Season 4)
Studio: 20th Century Fox
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 04-12-2013
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 polština; Titulky angličtina; Titulky CZ
Doplňkový název: 3xDVD, 24 dílů
SKU: D006571
Položka byla vyprodána…
Jak jsem poznal vaši matku 4. série
Akce
399 Kč –10 %

Svěží a duchaplný komediální seriál

Čerstvě zasnoubený Ted řeší dilemata v milostném i profesním životě, společně se svými přáteli se pomalu loučí s mládím a míří vstříc dospělosti. Zatímco novomanželé Marshall a Lily uvažují o rodičovství, nezadaná Robin objevuje klady “kamaráda s výhodami”. Nezkrotný a zarputilý Barney mezitím neustává v honbě za něžným pohlavím. Pokud jde o Teda, jeho slečna Pravá tu někde obchází, ale je otázka, jak ji uprostřed barových půtek a sněhových bouří dokáže najít.

ZNÁME SE?
Když Stella souhlasí s nabídkou k sňatku, Ted se rozhodne podrobit jejich vzájemnou snášenlivost zkoušce. Mezitím se Barney chystá povědět Robin něco důležitého.

NEJLEPŠÍ HAMBURGER NEW YORKU
Marshall je posedlý hledáním místa s legendárním burgerem a ostatní si kladou otázky ohledně jeho pohnutek — i jeho příčetnosti!

MILUJU NEW JERSEY
Ted se snaží ostatní přesvědčit o tom, jak úžasné to je v New Jersey, ale stejně ho překvapí, že Stella očekává, až se k ní přistěhuje. Na jiném místě zatím Robin potřebuje povzbudit sebevědomí, když stojí tváří v tvář zásadnímu pracovnímu rozhodnutí.

PROMLUVA DO DUŠE
Ted se chystá na stěhování do New Jersey a zjišťuje, že jeho přátelé plánovali zasáhnout do jeho vztahu se Stellou. Robin zatím váhá nad stěhováním do Japonska.

PROKLETÝ OSTROV
Když ztroskotá svatba Stelliny sestry, Ted a Stella usoudí, že nejlepší bude vzít se narychlo. Robin se kvůli události vrací z Tokia a Ted pochopí, že zvát své bývalé přítelkyně na svou svatbu nikdy není dobrý nápad.

A ŽILI ŠŤASTNĚ AŽ DO SMRTI
Ted se po kopačkách, které dostal od Stelly, ocitl ve stavu emocionálního popírání. Po jednom náhodném setkání si ale uvědomí, že je tu pár důležitých věcí, které musí vyřešit.

DEN NEOTCŮ
Marshall a Lily pochybují, jestli jsou, nebo nejsou připraveni stát se rodiči, proto se Lily obrátí s prosbou o radu na Teda a Robin. Mezitím Barney vymyslí nový svátek pro svobodné kluky odkudkoliv.

JÉÉ
Barney se ocitá rozpolcený mezi obchodem a přátelstvím, když nabízí Tedovi, aby navrhl nové sídlo jeho společnosti. Lily se cítí odstrčená, protože se Robin na večírku spřátelila se skupinkou svobodných dívek.

NAHÁČ
Ted poznává novou úroveň svádění, když na svém gauči potká úplně nahého chlápka — Robinino rande.

RVAČKA
Ted a Barney chtějí vypadat mužně a přisvojí si zásluhy za vítězství ve rvačce, které se sotva zúčastnili. Oba se cítí jako hrdinové — dokud na ně zmlácení chlápci nepodají žalobu.

MALÁ MINNESOTA
Teda přepadají ochranitelské sklony, když na návštěvu přijíždí jeho mladší sestra a rozhodne se do New Yorku přestěhovat natrvalo. Mezitím Marshalla a Robin spojí záchvaty stesku po domově.

MÍROVÁ DOHODA
Když spolu noví spolubydlící Ted a Robin začnou spát jako “přátelé s výhodami”, Barney se rozhodne vzít věci do vlastních rukou. Marshall mezitím našel zdroj svého velkého pracovního stresu — záchod.

TŘI DNY SNĚHU
Marshall chce i přes sněhovou bouři zachovat tradici a uvítat Lily na letišti. Na jiném místě se věci poněkud vymknou kontrole, když si Ted s Barneym začnou hrát na barmany.

DOSNEŽITELNÉ
Aby se Robin vyhnula deportaci, nutně potřebuje najít práci. Když jí Barney pomůže natočit životopisné video, ostatní se také rozhodnou aktualizovat své životopisy.

STINSONOVI
Barneyho nezvyklé chování vyvolává v ostatních podezření, že má novou přítelkyni. On má ale novou celou rodinu — svého druhu.

SORRY, KÁMO
Marshall a Lily jsou zděšeni, když se Karen, Tedova přítelkyně z vysoké, kterou oba nemohli vystát, přestěhuje do New Yorku a navíc se dá s Tedem znovu dohromady

VERANDA
Když Ted zjistí, že náušnici, kvůli které se s ním rozešla Karen, do jeho postele nastražila Lily, dojde mu, že takhle sabotovala již několik jeho předchozích vztahů.

SEXUÁLNÍ PRAKTIKY KANAĎANŮ
Když se Barney a Marshall dozví, že Ted přichází o velkou architektonickou zakázku, zosnují komplikovanou lest, aby Teda ušetřili trápení. A zdá se, že Robin měla v minulosti pletky s celebritou.

SMRTONOSNÉ STÁŘÍ
Tedův soupis věcí, na které už je příliš starý, inspiruje Barneyho pokusit se o vše, co seznam nabízí. Marshall se zatím stává trenérem dětského basketbalového týmu, z čehož Lily není vůbec nadšená.

MOSBIUS DESIGNS
Tedova architektonická firma zažívá perné začátky, když Robin začne spát s Tedovým stážistou. Marshall bere budoucnost do vlastních rukou a v práci se stává chlápkem přes sport.

PRAVIDLO TŘÍ DNŮ
Když se Ted seznámí s novou přitažlivou dívkou, Barney a Marshall zosnují plán, jak mu zabránit, aby porušil základní pravidlo randění.

VE SPRÁVNÝ ČAS NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ
Díky sérii zdánlivě náhodných událostí se Ted ocitá o krok blíže své spřízněné duši. A zatímco se Robin potýká s otravou z jídla, Barney má dvě stě dobrých důvodů k oslavám.

TAK RYCHLE, JAK TO JDE
Tony se cítí zodpovědný za to, že se Stella rozešla s Tedem, a rozhodne se mu pomoci v podnikání. Věci se ale nevyvíjí podle plánu. Na jiném místě se zatím Barney snaží vykecat z pokuty.

SKOK
Přátelé mu připravují tajný večírek, Ted ale celou noc tráví nad architektonickými výkresy. Rozepře s kozou patřící Lily a následný výlet do nemocnice ho donutí přehodnotit svou kariéru. Barney a Robin spolu mezitím vedou důvěrný rozhovor.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: