Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

Jak jsem poznal vaši matku 5. série

3xDVD, 24 dílů
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
399 Kč –10 % 359 Kč / ks
Kategorie: Zahraniční filmy na DVD
Druh obalu: SPECIÁLNÍ EDICE
Žánr: Komedie, TV seriál
EAN: 8596978565723
Hrají: Hannigan Alyson; Harris Neil Patrick; Radnor Josh; Segel Jason; Smulders Cobie
Minutáž: 504 minut
Originální název: How I Met Your Mother (Season 5)
Režie: Fryman Pamela
Studio: 20th Century Fox
Typ produktu: DVDSE
V prodeji od: 04-12-2013
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 polština; Titulky angličtina; Titulky CZ
Doplňkový název: 3xDVD, 24 dílů
SKU: D006572
Položka byla vyprodána…
Jak jsem poznal vaši matku 5. série
Akce
399 Kč –10 %

Nahoď oblek a užij si legraci u páté sezóny seriálu Jak jsem poznal vaši matku s Alyson Hannigan, nominovanou na cenu Emmy®, Neilem Patrickem Harrisem, Joshem Radnorem, Jasonem Segelem a Cobie Smulders v hlavních rolích! Dosud nejvtipnější sezóna seriálu je nabitá novými známostmi, rozchody i návratem Fackodání — nemluvě o nejsvůdnějších hostech, které si dokážete představit, včetně Jennifer Lopez, Carrie Underwood, Amandy Peet a Rachel Bilson. Co se randění týká, Barney s Robin posouvají svůj vztah na vyšší úroveň — těsně před tím, než vše odvolají — a Ted potkává spolubydlící své budoucí manželky v zábavné moderní love story vyprávěné pozpátku.

DEFINICE
Vztah Robin a Barneyho zůstává tajemstvím až do chvíle, kdy je Lily zamkne v místnosti a oni musí s pravdou ven. I Ted by si potřeboval pár věcí ujasnit, zvlášť když svou práci na univerzitě začal tím, že předstoupil před špatnou třídu.

DVOJITÉ RANDE
Když Ted přijde na rande naslepo a zjistí, že s dívkou, která na něj čeká, už kdysi chodil, oba se snaží vzpomenout, proč jim to tehdy nevyšlo. Barney a Marshall jdou zatím do striptýzového klubu, kde jedna z “tanečnic” vypadá úplně stejně jako Lily.

ZÁKLADY ROBIN
Barney se chce zbavit staromládeneckých zvyků a být Robin lepším přítelem. Aby ji lépe poznal, hlásí se na přednášky, které pro něj připravuje Ted.

BEZSEXUÁLNÍ HOSTINSKÝ
Tedovo sebevědomí padá prudce dolů, když si uvědomí, že ženám jde mnohem víc o jeho byt, než o randění s ním. Mezitím pokus o dvojité rande probouzí v Marshallovi a Lily to nejhorší.

DVOJÍ OBČANSTVÍ
Když Robin kvůli své kanadské pýše rozbije jeden americký nos, hrozí jí deportace. Marshall s Tedem zatím vyrazili na ne úplně povedený výlet autem.

DUDY
Když Barney zahrne Marshalla radami ohledně vztahů a Robin láskou, Marshall začne mít podezření, že Barney s Robin netvoří až zas tak dokonalý pár.

SLOŽITÉ OBDOBÍ
Protože se krize ve vztahu Barneyho a Robin stále prohlubuje, Ted, Lily a Marshall se pokusí rozchod zorganizovat tak, aby nepřišli o své staré přátele.

RUKOVĚŤ
Po rozchodu s Robin Barney oprašuje svůj starý zvyk lhát ženám, které chce dostat do postele. Lily se s tím nesmíří a dá si pořádnou práci, jak mu to zatrhnout – ukradne Barneymu rukověť.

FACKODÁNÍ 2: FACKA VRACÍ ÚDER
Když se Lilyin otec, kterého dávno neviděla, nečekaně objeví na Den díkůvzdání, Lily s Marshallem vedou spor o důležitosti rodiny a schopnosti odpouštět.

POSLEDNÍ CIGARETA V ŽIVOTĚ
Robin je nadšená, když se jejím moderátorským kolegou stává legendární Don Frank – teď už jen odepsaná, zahořklá, bývalá legenda Don Frank. Zásluhou Marshalla si všichni opět vybudují závislost na kouření.

OKNO
Přátelé pomáhají Tedovi ulovit dokonalou dívku, která shodou okolností bydlí hned vedle. Marshall zatím bere věci do vlastních rukou, když objeví dopis, který psalo jeho mladší já.

HOLKY VERSUS OBLEKY
Barney by rád udělal mnohem víc, než jen dal nové krásné barmance dýško, jenže ona nerandí s klukama v obleku, takže se bude muset rozhodnout, jestli šaty opravdu dělají člověka.

JENKINS
Marshallova snaha, aby Lily žárlila, je nejprve neúspěšná a pak až příliš úspěšná. Robinino ego roste, když se dozví, že Tedovi studenti sledují její pořad. Pak ale zjistí proč.

DOKONALÝ TÝDEN
Barneyho touha spát sedm nocí v řadě pokaždé s jinou dívkou dává ostatním šanci odvrátit pozornost od malých problémů, dokud nepochopí, že se za vším skrývá Barneyho snaha odvrátit pozornost od problému velkého.

KRÁLÍK NEBO KACHNA
Barney ukáže do kamery celostátní televize při vysílání Super Bowlu své telefonní číslo a očekává smršť nabídek k randění. Robin mezitím vezme Teda na “večírek” v Donově domě, ale objeví tam Dona samotného a nahého.

NA HÁKU
Všichni hloubají nad tím, co znamená mít někoho “na háku” a pak uvidí, jak se Ted pokouší vypořádat s Tiffany – a jejím přítelem.

NE
Robin se snaží potrestat Barneyho za jeho minulý zálet tím, že ho pošle na schůzku s autorkou knihy o randění. Plán ale nevyjde podle předpokladů, což je přesně to, co si autorka knihy přála.

ŘEKNI SÝR
Lily je otrávená, když Ted přivede na její narozeninovou oslavu další z dívek, která by “mohla být ta pravá”. Pak si ale vzpomene, jak jí Ted pomohl zůstat s Marshallem.

PRAVDA NEBO ZVĚŘ
Když někdo ukradne Marshallovi peněženku, není jisté, jestli byl lupičem člověk, nebo opice. Událost odstartuje debatu o výhodách nosit (nebo nenosit) zbraň a říkat (nebo neříkat) pravdu.

HLAVOU PROTI ZDI
Když se Tedova matka znovu provdá, donutí to Teda k přehodnocení vlastního života. Otázka zní, dokáže být laskavý ke své matce a jejímu bláznivému manželovi?

ODDĚLENÉ POSTELE
Robin cítí, že nastal čas, aby se Don seznámil s Tedem a Barneym, kteří rozchodu s ní litují. Mezitím Marshall a Lily bojují s pochybnostmi královských rozměrů, jestli mají, nebo nemají spát v oddělených postelích.

ROBOTI PROTI WRESTLERŮM
Přátelství začíná ztrácet na síle, když Ted vyrazí na velmi intelektuální večírek, zatímco Barney donutí ostatní navštívit velmi neintelektuální zápas robotů proti wrestlerům.

NEVĚSTA
Teda štve, že každá dívka, se kterou randí, si nese nějaké emocionální závaží. Pak ale uvidí film od své bývalé snoubenky a náhle si uvědomí své vlastní závaží.

DVOJNÍCI
Marshall a Lily dělají tajnou domluvu, podle které se o dítě začnou snažit ve chvíli, kdy spatří Barneyho dvojníka. Robin zatím konečně dostává nabídku na práci snů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: