Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

Glory

Gold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svg589px-Star_empty.svg 

"Vlastenecko-militaristický spektákl, provokující k přemýšlení o smyslu války, hrdinských motivacích a pokrytectví hlásaných ideálů."

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
359 Kč / ks
Kategorie: Filmy na Blu-ray
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Akční, Válečný
EAN: 8596978908711
Hrají: Broderick Matthew; Elwes Cary; Freeman Morgan; Washington Denzel
Minutáž: 122 minut
Originální název: Glory
Režie: Zwick Edward
Rok výroby: 1989
Typ produktu: BD4M
V prodeji od: 14-08-2013
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 maďarština; Audio 5.1 polština; Titulky angličtina; Titulky arabština; Titulky bulharština; Titulky CZ; Titulky hebrejština; Titulky chorvatština; Titulky islandština; Titulky maďarština; Titulky polština; Titulky portugalština; Titulky rumunština; Titulky řečtina; Titulky slovenština; Titulky srbština; Titulky turečtina
Doplňkový název: 4K remaster
SKU: BD000871
Položka byla vyprodána…

Gold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svg589px-Star_empty.svg 

"Vlastenecko-militaristický spektákl, provokující k přemýšlení o smyslu války, hrdinských motivacích a pokrytectví hlásaných ideálů." Leo Hanuš (LeoH,logo-red-white (1))

 

GLORY není obvyklý válečný film - je to film o válce Severu proti Jihu, kdy černí Američané - otroci nebo bývalí otroci - dostali jednu z prvních příležitostí podat důkaz o své hodnotě. GLORY vypráví pravdivý příběh plukovníka Roberta Gould Shawa a jeho 54. pluku v Massachusetts - jednotce bojující v přední linii v americké občanské válce. Tito muži nasadili v bitvě své životy, aby bojovali za práva na svobodu a rovné občanství pro sebe i své děti. Matthew Broderick hraje plukovníka Shawa, jehož hrdinné vůdcovství a odhodlání dodává inspiraci jeho mužům. Trip (Denzel Washington) je zběhlý otrok, který se připojil k 54. pluku. Dopálený a rebelantní Trip přichází, aby ztělesňoval nezlomitelný výbuch energie a vznešenou snahu pro sebeurčení svých lidí. GLORY je strhující a dojemný příběh černého pluku a jeho bílého plukovníka, který jednou galantní ztečí vyzval k boji historii, rasismus a osud války.

  

4K remaster

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: