UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k současné situaci je s účinností od 16.3 do odvolání možné platit dobírku na pobočkách Zásilkovny pouze bezhotovostní formou.

Marmaduk

Skladem
134 Kč / ks
Kategorie: Filmy na Blu-ray
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Komedie, Rodinný
EAN: 8596978903839
Hrají: Coogan Steve; Perlman Ron; Piven Jeremy; Sutherland Kiefer; Wilson Owen
Minutáž: 88 minut
Originální název: Marmaduke
Režie: Dey Tom
Typ produktu: BD
V prodeji od: 15-11-2010
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 bulharština; Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 francouzština; Audio 5.1 němčina; Audio 5.1 nizozemština; Audio 5.1 portugalština; Audio 5.1 ruština; Titulky angličtina; Titulky bulharština; Titulky CZ; Titulky estonština; Titulky francouzština; Titulky litevština; Titulky lotyština; Titulky maďarština; Titulky němčina; Titulky nizozemština; Titulky portugalština; Titulky ruština
SKU: BD000383
Herecké hvězdy včetně Owena Wilsona, George Lopeze, Kiefera Sutherlanda a Fergie propůjčily své hlasy hrdinům komedie, ve které hraje hlavní roli nejroztomilejší německá doga na světě. Když se přerostlý psí puberťák Marmaduk (Wilson) přestěhuje se svou rodinou do nového domova, brzy poznává, že sem příliš nepasuje – a to doslova! Ale s pomocí svého nejlepšího kamaráda kocoura Carlose (Lopez) a několika nových čtyřnohých přátel se Marmaduk nakonec dostane ze psí boudy, propadne kouzlu lásky a pod zapadajícím sluncem se konečně dočká svého štěstí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: