Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

X-Men Trilogie 1-3

3xBD (2D) STEELBOOK 2016
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
809 Kč / ks
Kategorie: Filmy na Blu-ray
Druh obalu: STEELBOOK
Žánr: Sci-fi & fantasy
EAN: 8596978913838
Hrají: Jackman Hugh
Minutáž: 341 minut
Originální název: X-Men Trilogy 1-3
Typ produktu: BDSB
V prodeji od: 21-09-2016
Zvuková výbava: Audio 2.0 CZ; Audio 2.0 polština; Audio 2.0 turečtina; Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 francouzština; Audio 5.1 italština; Audio 5.1 ruština; Titulky angličtina; Titulky bulharština; Titulky CZ; Titulky francouzština; Titulky chorvatština; Titulky italština; Titulky nizozemština; Titulky polština; Titulky portugalština; Titulky rumunština; Titulky ruština; Titulky slovinština; Titulky turečtina
Doplňkový název: 3xBD (2D) STEELBOOK 2016
SKU: BD001383
Položka byla vyprodána…
Užijte si s X-Men výjimečnou zábavu v akcí nabité originální filmové trilogii, ve které září herecké hvězdy Hugh Jackman, Halle Berry, Patrick Stewart, Ian McKellen a další! X-MEN
Buďte svědky vývoje okázalé akce a vzrušení v této "vynikající fikci", která není podobná ničemu, co jste doposud viděli. Výsledkem jedinečných genetických mutací je zrození dětí, které ovládají mimořádné a nebezpečné síly. Kyklop spouští ze svých očí energetické paprsky. Storm dle libosti ovládá počasí. Šelma absorbuje životní sílu každého, koho se dotkne. Ale s pomocí profesora Xaviera se tito psanci spolu s dalšími naučí své síly používat ve prospěch lidstva. Oni nyní musí ochránit ty, kteří se jich bojí stejně jako hanebného a zlého Magneta, který nevěří v soužití lidí a mutantů a proto odhalují jeho příští zlověstný plán Nabité nejlepšími součastnými vizuálními efekty a nezapomenutelnými charaktery ... to vše je X-MEN!

X-MEN 2
X - MENI. Narodili se s jedinečnou genetickou mutací, která jim umožňuje vládnout nadpřirozenými schopnostmi. Pod vlivem profesora Charlwese Xaviera (Patrick Stewart) slouží lidstvu. Chrání svět. Ten jim však nedůvěřuje a bojí se jich. Po nesmyslném pokusu o atentát na prezidenta USA, který údajně spáchal neznámý mutant, se veřejnost dovolává zákona, který má mutanty dostat pod kontrolu. V čele hnutí stojí armádní velitel a vědec William Stryker (Brian Cox), o němž se tvrdí, že na mutantech prováděl pokusy. Mutanty nenávidí a hodlá je totálně zlikvidovat. Když zjistí, že jeho vlastní syn je mutant, bez milosti ho zabije. Stryker měl v minulosti co do činění také s Wolverinem (Hugh Jackman) a zná jeho tajemství minulosti. Když Wolverine pátrá po svém původu, uvede Stryker do pohybu svůj anti-mutantní program. Jsou však i mutanti, kteří se proti lidské civilizaci postavili. Jeden z nich, Magneto (Ian McKellen), právě unikl z vězení. Je nepřítelem X-MENŮ. V situaci, kdy se všichni mutanti stali štvanci, navrhne X-MENŮM spojenectví proti společnému nepříteli Strykerovi. X-MENI i jejich spojenci se spolu vydávají na nejnebezpečnější misi v životě.

X-MEN POSLEDNÍ VZDOR
Nechte se strhnout působivou silou závěrečného velkolepého souboje série X-Men. Ve vzrušujícím a napínavém dobrodružství se opět objevují již dobře známí mutanti – hrdinové i padouši, ke kterým se tentokrát přidávají úplně noví bojovníci včetně Angela, Beasta, Juggernauta a Colossuse! Po objevení kontroverzního léku mají mutanti na výběr, zda-li chtějí zachovat své nadpřirozené schopnosti nebo se jich vzdát a stát se tak “normálními” bytostmi. Navíc se mírumilovný vůdce mutantů Charles Xavier (Patrick Stewart) dostává do sporu se svým militantním soupeřem Magnetem (Ian McKellen) a jejich konflikt stojí na začátku války, které se žádná předchozí nevyrovná. Čeká na vás pořádná dávka akce, úžasné speciální efekty a exkluzivní bonusy. X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR – to je přírodní síla, která s vámi zatočí!”

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: