UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k současné situaci je s účinností od 16.3 do odvolání možné platit dobírku na pobočkách Zásilkovny pouze bezhotovostní formou.

Jak nakupovat

Zboží si vyberete zde v on-line obchodě, my ho připravíme k přepravě a dopravíme na místo, které zadáte v rámci objednávky. Pak už se jen můžete bavit v pohodlí Vašeho domova.  

 

Co na bonstelle najdete?

Nabízíme široký sortiment produktů spojený se světem domácí zábavy a to především ze světa filmu. Přinášíme jak hollywoodskou, tak i tuzemskou filmovou produkci až k Vám domů. Věříme, že u nás si vybere každý. Filmy pro ty nejmenší, pro školáky anebo jejich rodiče a prarodiče. Všichni Vaši filmoví hrdinové se potkávají na jednom místě – na bonstelle.

Pokud by Vám v našem sortimentu něco chybělo, napište nám na info@bonstella.cz . Budeme vděčni za každou zpětnou vazbu a nebudeme váhat ani minutu, abychom Vám zboží naskladnili. Pokud to bude v našich silách.

 

Jak u nás zaplatíte?

Objednaný nákup můžete zaplatit kartou přes platební bránu ihned po objednání, bankovním převodem, nebo hotově či kartou při převzetí balíčku od řidiče.

 

Jak rychle Vám zboží doručíme a kolik to stojí?

Nákup Vám umíme doručit během následujících 2-3 pracovních dnů od objednávky. Záleží na typu platební metody, který zvolíte a také na čase, kdy objednávku přijmeme.

 
Doprava při nákupu do 1.399 Kč a platbou předem je od 69 Kč

Doprava při platbě předem a při nákupu nad 1.400 Kč je zdarma

Více informací o možnostech platby a cenách dopravy naleznete zde