TUBBZ - Claire Redfield (Resident Evil)

TUBBZ - Claire Redfield (Resident Evil)

HYP-00054
Skladem
329.75 Kč

Popis

Ve sběratelské sérii TUBBZ na vás čekají nejznámější videoherní, filmové, seriálové a komiksové postavy – v podobě roztomilých kachniček! Tyto pečlivě zpracované figurky z prvotřídního PVC jsou vyvedené v pózách charakteristických pro jednotlivé postavy, a jsou proto snadno rozpoznatelné na první pohled. Každá z nich je navíc zabalená ve sběratelské krabičce s jedinečným stojánkem ve tvaru vaničky.

Rozšiřte svou sbírku cosplayerských kachniček TUBBZ o tento oficiální sběratelský předmět k herní sérii Resident Evil! Co byste dělali, kdybyste se připletli hned k několika prapodivným incidentům se zombiemi? Claire Redfieldová v takové situaci neváhá ani vteřinu a okamžitě se snaží krizi způsobenou epidemií nemrtvých vyřešit, a to i přesto, že ji společnost Umbrella zajala a proměnila v kachničku. Tento jedinečný sběratelský kousek dokonale potěší každého fanouška série Resident Evil, kterou dále zastupují Chris Redfield, Jill Valentine a Leon S. Kennedy.

• Cosplayerská kachnička ze série TUBBZ – oficiálně licencovaná, navržená a vytvořená kreativním týmem z Numskull Designs.
• Prémiová kvalita – vysoce detailní rysy, vyrobeno z prvotřídního PVC.
• V každé řadě na vás čeká jiný počet kachniček – sesbírejte je všechny!
• Dodáváno ve sběratelské krabičce se stojánkem ve tvaru vaničky ozdobené logem herní série Resident Evil, s možností pokládat jednu krabičku na druhou.
• Výška samotné kachničky vyjmuté z vaničky činí přibližně 9 cm.

Detaily produktu

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku. Více informací