TUBBZ - Knuckles the Echidna (Sonic the

TUBBZ - Knuckles the Echidna (Sonic the

HYP-00063
Skladem
399 Kč
S DPH

Popis

Ve sběratelské sérii TUBBZ na vás čekají nejznámější videoherní, filmové, seriálové a komiksové postavy – v podobě roztomilých kachniček! Tyto pečlivě zpracované figurky z prvotřídního PVC jsou vyvedené v pózách charakteristických pro jednotlivé postavy, a jsou proto snadno rozpoznatelné na první pohled. Každá z nich je navíc zabalená ve sběratelské krabičce s jedinečným stojánkem ve tvaru vaničky.

Rozšiřte svou sbírku cosplayerských kachniček TUBBZ o tento oficiální sběratelský předmět k herní sérii Sonic the Hedgehog! V Sonicově týmu nemá nikdo víc svalů a větší sílu než ježura Knuckles! Je o něm známo, že právě on v současné době stráží nejmocnější smaragd, a i jako kachnička oplývá nadpozemskou silou, podpořenou špičatými klouby na rukou. Tento jedinečný sběratelský kousek dokonale potěší každého fanouška série Sonic the Hedgehog, kterou dále zastupují Dr. Eggman, Miles „Tails“ Prower a Sonic the Hedgehog.

• Cosplayerská kachnička ze série TUBBZ – oficiálně licencovaná, navržená a vytvořená kreativním týmem z Numskull Designs.
• Prémiová kvalita – vysoce detailní rysy, vyrobeno z prvotřídního PVC.
• V každé řadě na vás čeká jiný počet kachniček – sesbírejte je všechny!
• Dodáváno ve sběratelské krabičce se stojánkem ve tvaru vaničky ozdobené logem herní série Sonic the Hedgehog, s možností pokládat jednu krabičku na druhou.
• Výška samotné kachničky vyjmuté z vaničky činí přibližně 9 cm.

Detaily produktu

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku. Více informací