TUBBZ - Sonic the Hedgehog (Sonic the He

TUBBZ - Sonic the Hedgehog (Sonic the He

HYP-00065
Skladem
399 Kč
S DPH

Popis

Ve sběratelské sérii TUBBZ na vás čekají nejznámější videoherní, filmové, seriálové a komiksové postavy – v podobě roztomilých kachniček! Tyto pečlivě zpracované figurky z prvotřídního PVC jsou vyvedené v pózách charakteristických pro jednotlivé postavy, a jsou proto snadno rozpoznatelné na první pohled. Každá z nich je navíc zabalená ve sběratelské krabičce s jedinečným stojánkem ve tvaru vaničky.

Rozšiřte svou sbírku cosplayerských kachniček TUBBZ o tento oficiální sběratelský předmět k herní sérii Sonic the Hedgehog! Konečně se nám podařilo dopadnout i tohohle slavného nadzvukového ježka, navíc v jeho klasické podobě z roku 1991, a proměnit ho v kachničku! Ani to mu ale nezabránilo zaujmout slavnou pózu se vztyčeným ukazováčkem. Tento jedinečný sběratelský kousek dokonale potěší každého fanouška série Sonic the Hedgehog, kterou dále zastupují Dr. Eggman, Knuckles the Echidna a Miles „Tails“ Prower.

• Cosplayerská kachnička ze série TUBBZ – oficiálně licencovaná, navržená a vytvořená kreativním týmem z Numskull Designs.
• Prémiová kvalita – vysoce detailní rysy, vyrobeno z prvotřídního PVC.
• V každé řadě na vás čeká jiný počet kachniček – sesbírejte je všechny!
• Dodáváno ve sběratelské krabičce se stojánkem ve tvaru vaničky ozdobené logem herní série Sonic the Hedgehog, s možností pokládat jednu krabičku na druhou.
• Výška samotné kachničky vyjmuté z vaničky činí přibližně 9 cm.

Detaily produktu

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku. Více informací