UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k současné situaci je s účinností od 16.3 do odvolání možné platit dobírku na pobočkách Zásilkovny pouze bezhotovostní formou.

Creed II

2xBD (UHD+BD)
Skladem
809 Kč / ks
Kategorie: Filmy na UHD
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Drama, Sportovní
EAN: 8595165368659
Hrají: Jordan Michael B.; Rashad Phylicia; Stallone Sylvester; Thompson Tessa
Minutáž: 129 minut
Originální název: Creed II
Režie: Caple Jr. Steven
Studio: Warner Bros
Typ produktu: UHD2
V prodeji od: 20-03-2019
Zvuková výbava: Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 polština; Audio 5.1 ruština; Dolby Atmos angličtina; DTS angličtina; Titulky angličtina; Titulky CZ; Titulky polština; Titulky ruština
Doplňkový název: 2xBD (UHD+BD)
SKU: MB-W02253
Sylvester Stallone jako spoluautor scénáře Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. Creed II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: