UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k současné situaci je s účinností od 16.3 do odvolání možné platit dobírku na pobočkách Zásilkovny pouze bezhotovostní formou.

MEG: Monstrum z hlubin

2xBD (UHD+BD)
Skladem
809 Kč / ks
Kategorie: Filmy na UHD
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Akční, Sci-fi & fantasy, Thriller
EAN: 8595165367607
Hrají: Curtis Cliff; Rose Ruby; Statham Jason; Taylor Robert; Wilson Rainn
Minutáž: 113 minut
Originální název: The Meg
Režie: Turteltaub Jon
Studio: Warner Bros
Typ produktu: UHD2
V prodeji od: 05-12-2018
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 ruština; Titulky arabština; Titulky CZ; Titulky čínština; Titulky korejština; Titulky maďarština; Titulky polština; Titulky pro neslyšící angličtina; Titulky ruština; Titulky thajština
Doplňkový název: 2xBD (UHD+BD)
SKU: MB-W02218
Nikdo neunikne... Hlubinná ponorka, která prováděla průzkum v rámci mezinárodního podmořského programu, byla napadena obrovským tvorem, který byl dosud považován za vyhynulý, a nyní leží na dně nejhlubšího podmořského příkopu v Pacifiku… i s posádkou uvězněnou v poškozené ponorce. S krátícím se časem najme vizionářský čínský oceánograf (Winston Chao) navzdory přání své dcery Suyin (Li Bingbing) zkušeného hlubinného záchranáře Jonase Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku ponorky – i samotný oceán – před nezadržitelnou hrozbou: téměř 29 metrů dlouhým prehistorickým žralokem, známým jako megalodon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: