UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k současné situaci je s účinností od 16.3 do odvolání možné platit dobírku na pobočkách Zásilkovny pouze bezhotovostní formou.

První člověk

2xBD (UHD+BD)
Skladem
770 Kč / ks
Kategorie: Filmy na UHD
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Akční, Drama
EAN: 8595165369014
Hrají: Clarke Jason; Foy Claire; Gosling Ryan; Chandler Kyle; Stoll Corey
Minutáž: 141 minut
Originální název: First Man
Režie: Chazelle Damien
Studio: Universal
Typ produktu: UHD2
V prodeji od: 13-02-2019
Zvuková výbava: Audio 5.1 angličtina; Audio 5.1 CZ; Audio 5.1 polština; Audio 7.1 francouzština; Audio 7.1 italština; Audio 7.1 maďarština; Titulky angličtina; Titulky CZ; Titulky dánština; Titulky finština; Titulky francouzština; Titulky italština; Titulky kantonština; Titulky korejština; Titulky maďarština; Titulky mandarínštin; Titulky norština; Titulky polština; Titulky rumunština; Titulky řečtina; Titulky švédština
Doplňkový název: 2xBD (UHD+BD)
SKU: MB-U00007
Dramatický příběh letu Nella Armstronga. Příběh Prvního člověka začíná v roce 1962, kdy začal pracovat jako pilot pro NASA a kdy se musel vyrovnat s osobní tragédií, smrtí dvouleté dcery na nevyléčitelnou nemoc. Pro práci, která představovala permanentní koketování se smrtí si těžko mohli v NASA vybrat vhodnějšího aspiranta. Armstrong není vesmírný kovboj, který by riziko podstupoval dobrovolně a s frajerským nadhledem, na druhou stranu ani nepanikaří v situacích, kdy mu jde o život. Jeho základním charakterovým rysem je klid. Klid ve chvíli, kdy se ve zkušebním modulu řítí k zemi volným pádem, klid, když odpovídá synovi na otázku, zda se z mise vrátí, klid ve chvíli, kdy dělá onen historický první krok. Protiváhou tomuto klidu je pak absolutní neklid jeho ženy (Claire Foy) a její vnitřní drama, s jakou prožívá jeho každý úspěch, a možnost, že se už nikdy nevrátí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: