Náš team stále pracuje převážně z domova. Pro komunikaci s námi proto prosím využívejte email: info@bonstella.cz

Robin Hood

Gold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svg589px-Star_empty.svg 

"Nevypráví stokrát opíchanou báchorku, kterou známe, ale ukazuje příběh, který byl před ní. Nejlepší verze Robina Hooda."

Skladem
809 Kč / ks
Kategorie: Filmy na UHD
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Historický, Dobrodružný
EAN: 8595165372090
Hrají: Blanchett Cate; Crowe Russell; Hurt William; Sydow Max von
Minutáž: minut
Originální název: Robin Hood
Režie: Scott Ridley
Studio: Universal
Typ produktu: UHD2
V prodeji od: 03-07-2019
Doplňkový název: 2xBD (UHD+BD)
SKU: MB-U00237

Gold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svg589px-Star_empty.svg 

"Nevypráví stokrát opíchanou báchorku, kterou známe, ale ukazuje příběh, který byl před ní. Nejlepší verze Robina Hooda." Zeck Tyler (Zeck,logo-red-white (1))

 

Britské ostrovy nebyly ve 13. století optimálním místem k životu. Už tak chudá země ještě financovala ambiciózní křížové výpravy svého krále Richarda. V řadách jeho vojsk hájil problematickou čest Anglické koruny i bezejmenný lučištník Robin (Russell Crowe). Ten se stane očitým svědkem smrti krále při obléhání francouzského hradu a spolu s několika kumpány se rozhodne na vlastní pěst dostat se po letech trmácení světem co nejrychleji domů, do Anglie. Ocitá se v hrabství Nottingham, které ovládá bezskrupulózní šerif (Matthew Mcfadyen). Málokdo se mu dokáže vzepřít, jednou z výjimek je Lady Marion (Cate Blanchett), která spravuje panství svého tchána (Max von Sydow), zatímco její muž bojuje za krále. Situace se ještě zhorší po Richardově smrti, když na trůn nastoupí slabý král Jan s dvorním našeptávačem Gisbornem (Mark Strong), který tajně osnuje francouzskou invazi do země. Ve chvíli nejvyšší nouze ale přichází doba hrdinů. Hrdinů jako je Robin. Muž, který se pokusí naplnit prázdné pojmy jako právo, spravedlnost a národní hrdost.

 

Bonusy: 
• Picture in picture

 

2xBD (UHD+BD)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: