Sláva

Gold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svg589px-Star_empty.svg 

"Vlastenecko-militaristický spektákl, provokující k přemýšlení o smyslu války, hrdinských motivacích a pokrytectví hlásaných ideálů."

Skladem
809 Kč / ks
Kategorie: Filmy na UHD
Druh obalu: Plastová krabička
Žánr: Akční, Válečný
EAN: 8596978921444
Hrají: Broderick Matthew; Elwes Cary; Freeman Morgan; Washington Denzel
Minutáž: 122 minut
Originální název: Glory
Režie: Zwick Edward
Rok výroby: 1989
Studio: Sony Pictures
Typ produktu: UHD2
V prodeji od: 31-07-2019
Zvuková výbava: Audio 5.1 čeština; Audio 5.1 maďarština; Audio 5.1 polština; Dolby Atmos angličtina; Titulky angličtina; Titulky čeština; Titulky maďarština; Titulky polština
Doplňkový název: Sláva (1989), UHD+BD
SKU: BD002144

Gold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svgGold_Star.svg589px-Star_empty.svg 

"Vlastenecko-militaristický spektákl, provokující k přemýšlení o smyslu války, hrdinských motivacích a pokrytectví hlásaných ideálů." Leo Hanuš (LeoH,logo-red-white (1))

 

GLORY není obvyklý válečný film - je to film o válce Severu proti Jihu, kdy černí Američané - otroci nebo bývalí otroci - dostali jednu z prvních příležitostí podat důkaz o své hodnotě. GLORY vypráví pravdivý příběh plukovníka Roberta Gould Shawa a jeho 54. pluku v Massachusetts - jednotce bojující v přední linii v americké občanské válce. Tito muži nasadili v bitvě své životy, aby bojovali za práva na svobodu a rovné občanství pro sebe i své děti. Matthew Broderick hraje plukovníka Shawa, jehož hrdinné vůdcovství a odhodlání dodává inspiraci jeho mužům. Trip (Denzel Washington) je zběhlý otrok, který se připojil k 54. pluku. Dopálený a rebelantní Trip přichází, aby ztělesňoval nezlomitelný výbuch energie a vznešenou snahu pro sebeurčení svých lidí. GLORY je strhující a dojemný příběh černého pluku a jeho bílého plukovníka, který jednou galantní ztečí vyzval k boji historii, rasismus a osud války.

 

Bonusy: 
• Audiokomenář režiséra
• Virtuální bojiště
• Hlasy Slávy
• Skutečný příběh Slávy pokračuje
• Původní Making-of
• Sběrač ovoce

• Krize svědomí
• Trailery

  

2xBD (BD+UHD)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: